Program
26.11
czwartek
godz. 19:00
NFM, Sala Czarna
plac Wolności 1, 50-071 Wrocław
Koncerty w ciemnościach | Filmy o jazzie

Mysore N. Karthik - skrzypce
Giridhar Udupa - ghatam
Bharghava Halambi - khanjira
K Raja – thavil

Program:

The Rhythm Maestro, reż. Latha Menon

Opis:

Palghat Raghu to słynny dwudziestowieczny muzyk karnatycki, perkusista. Był ceniony za mistrzostwo techniczne i bogactwo melodyczne gry. Występował na wielu kontynentach, a w Stanach Zjednoczonych wykładał na wyższych uczelniach. Dokumentalny film poświęcony temu wielkiemu hinduskiemu muzykowi wprowadzi nas w świat muzycznej egzotyki.

Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.
Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.