Program
23.11
środa
godz. 19:00
NFM, Sala Czerwona
plac Wolności 1, Wrocław
The Necks

The Necks:
Chris Abrahams - fortepian
Tony Buck - perkusja
Lloyd Swanton - kontrabas

 

Program:

Trasa jubileuszowa

Czas trwania koncertu: [75']. Nie przewidziano przerwy.

Opis:

Zespół Tony’ego Bucka, Chrisa Abrahamsa i Lloyda Swantona (grają w tym samym składzie od 30 lat!) słynie z improwizacji rozwijanych powoli i uważnie. Artyści budują drobiazgowe muzyczne „mikrokosmosy”. Hipnotyczne, transowe, ambitne, a jednak zaskakująco przystępne połączenie awangardowego jazzu, minimalizmu i ambientu gwarantuje niesamowitą podróż w nieznane. Mogą świadczyć o tym entuzjastyczne reakcje na koncerty Australijczyków, dobrze już znanych polskiej publiczności.
***

VIP – 80 zł
N - 60 zł
U – 40 zł

Uwaga: bilety nie podlegają zwrotowi.

The Necks, fot. archiwum artysty
Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.
Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.