Program
20.11
niedziela
godz. 16:00
NFM, foyer
plac Wolności 1, Wrocław
Melting Pot Made in Wrocław

Mateusz Rybicki - klarnet
Lena Czerniawska – rysunek improwizowany

A.M.P. Trio 
Máté Pozsár – fortepian
Péter Ajtai – kontrabas
Szilveszter Miklós – perkusja


Program:

Muzyka improwizowana, rysunek

Czas trwania koncertu: [60']

 

Opis:

Improwizacja – w której dzieło powstaje na bieżąco w trakcie jego wykonywania, zaś mistrzostwo artysty nie pozwala sztuce przemienić się w chaos – jest istotą jazzu. Kolejne spotkanie w laboratorium Melting Pot odbędzie się pod znakiem improwizacji wyjątkowej, bo muzyczno-wizualnej: jednocześnie z koncertem będzie powstawał na żywo komiks autorstwa Leny Czerniawskiej. Muzyka i obraz będą wpływać na siebie wzajemnie – dokąd poprowadzą muzyków i rysowników ścieżki improwizacji?
Czas zamieszać w tyglu improwizacji po raz kolejny!


N 20 zł / U 10 zł

Melting Pot, Narodowe Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.
Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.