Program
24.11
czwartek
godz. 18:00
Narodowe Forum Muzyki, foyer -1
plac Wolności 1, Wrocław
Far Out East | Japan | Panel dyskusyjny

Artyści z Japonii

Paul Preusser - prowadzenie

Program:

Panel dyskusyjny

Wstęp na podstawie biletu na koncert festiwalowy Jazztopadu. 

Opis:

Muzyka jest najważniejsza, to prawda. Ale kto ma opowiadać o własnej sztuce, jeśli nie sami artyści? A wielu z nich – jak Państwo wiedzą – potrafi to robić zajmująco. W tym roku czeka więc na publiczność Jazztopadu wyjątkowa niespodzianka – przed niektórymi koncertami odbędą się spotkania z gośćmi festiwalu. Rozmowy poprowadzi wrocławski kompozytor, Paul Preusser.

Wydarzenie pod patronatem:

  

Masahiko Satoh, fot. Bluenote Japan
Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.
Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.