Program
18.11
sobota
godz. 21:00
Klubokawiarnia "Mleczarnia"
ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław
Ocean Fanfare

Ocean Fanfare
Sven Dam Meinild – saksofony
Tomasz Dąbrowski – trąbka
Richard Andersson – bas
Peter Bruun – perkusja

Opis:

Ocean Fanfare to międzynarodowa grupa założona przez Tomasza Dąbrowskiego wspólnie z Svenem Damem Meinildem. Muzycy eksplorują dialog między żelazną sekcją rytmiczną i abstrakcyjnymi, a sugestywny melodiami. Nigdy całkowicie nie opuszczają „jazzowego oceanu” – balansują na krawędzi, pokazując, jak współczesny jazz brzmi w nowym millenium.


fot. Kristoffer Juel Poulsen
Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.
Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.