03.09.2016
sobota
NFM, Sala Główna
Symfonia pamięci
04.09.2016
niedziela
NFM, Sala Główna
Dziewiąta Beethovena
05.09.2016
poniedziałek
NFM, Sala Główna
W królestwie Miłości i Duszy
06.09.2016
wtorek
kościół pw. św. Andrzeja Apostoła
Środa Śląska: Dynastia Bachów – 150 lat tradycji motetowej
06.09.2016
wtorek
NFM, Sala Czerwona
Mozart Improwizujący – koncert odwołany
07.09.2016
środa
Brzeg, Ratusz
Brzeg: Sonaty Mozarta na pianoforte i skrzypce
07.09.2016
środa
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Dynastia Bachów – 150 lat tradycji motetowej
08.09.2016
czwartek
Ratusz, Sala Wielka
Affetti musicali
08.09.2016
czwartek
NFM, Sala Czerwona
Sonaty Mozarta na pianoforte i skrzypce
09.09.2016
piątek
bazylika Mniejsza Nawiedzenia NMP
Bardo: Affetti musicali
09.09.2016
piątek
Oława, Centrum Sztuki
Oława: Różne smaki muzyki - Tafelmusik
09.09.2016
piątek
kościół Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja
Bolesławiec: I Ty musisz cierpieć
09.09.2016
piątek
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Et Lux
10.09.2016
sobota
NFM, Sala Kameralna
Enigma Fortuna
10.09.2016
sobota
Teatr Zdrojowy im. H. Wieniawskiego
Szczawno-Zdrój: Różne smaki muzyki – Tafelmusik
10.09.2016
sobota
Oratorium Marianum
Przygody
11.09.2016
niedziela
NFM, Sala Czerwona / Sala Czarna
Różne smaki muzyki
11.09.2016
niedziela
NFM, Sala Główna
Pasja wg św. Jana. I Ty musisz cierpieć
11.09.2016
niedziela
kościół pw. Wniebowzięcia NMP
Bielawa: Enigma Fortuna
12.09.2016
poniedziałek
NFM, Sala Główna
Orient – Okcydent
13.09.2016
wtorek
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Tajemnicze głosy
13.09.2016
wtorek
kościół Matki Bożej Różańcowej
Kłodzko: Improvvisando
14.09.2016
środa
Legnica, Akademia Rycerska, Sala Królewska
Legnica: Młodzi Mistrzowie
14.09.2016
środa
Oratorium Marianum
Improvvisando
14.09.2016
środa
kościół pw. Niepokalanego Serca NMP, ul. Kościelna 4
Siechnice: Duch bułgarskiej pieśni
15.09.2016
czwartek
Syców, kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Syców: Duch bułgarskiej pieśni
15.09.2016
czwartek
Malczyce, kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
Malczyce: Młodzi Mistrzowie
15.09.2016
czwartek
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
Jego Królewska Mość Mozart
15.09.2016
czwartek
kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Krotoszyn: Ojcowie i synowie
16.09.2016
piątek
NFM, Sala Czerwona
Ojcowie i synowie
16.09.2016
piątek
Głogów, kolegiata pw. Wniebowzięcia NMP
Głogów: Duch bułgarskiej pieśni
16.09.2016
piątek
Kamieniec Ząbkowicki, kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Starszego
Kamieniec Ząbkowicki: Młodzi Mistrzowie
17.09.2016
sobota
kościół św. Stanisława, Doroty i Wacława
Młodzi Mistrzowie
17.09.2016
sobota
Kościół Pokoju
Świdnica: Ojcowie i synowie
17.09.2016
sobota
NFM, Sala Główna
Biber – Missa Salisburgensis
18.09.2016
niedziela
NFM, Sala Główna
Dźwięki mają duszę
18.09.2016
niedziela
NFM, Sala Główna
Pasja wg św. Mateusza