2010
05.11
piątek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Gary Peacock & Marc Copland
12.11
piątek
godz. 19:00
John Surman | premiera
14.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
JazzPlaysEurope: LABORATORY 2
20.11
sobota
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Nikola Kołodziejczyk
27.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Charles Lloyd New Quartet
2011
06.11
niedziela
godz. 19:00
Audytorium Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej we Wrocławiu
Sonny Rollins
12.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Fred Hersch Trio / Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Wrocławskiej
13.11
niedziela
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Bobo Stenson & Jon Fält – jedyny koncert w Europie
19.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
David Liebman/Richie Beirach
20.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
JazzPlaysEurope: LABORATORY 3 – jedyny koncert w Polsce
26.11
sobota
godz. 20:30
Sanatorium Kultury (dawny klub Puzzle)
24h run: What’s in the fridge?
27.11
niedziela
godz. 20:45
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Uri Caine / Ben Perowsky / Lutosławski Quartet
2013
14.11
czwartek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Wayne Shorter Quartet
15.11
piątek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
William Parker - Ceremonies For Those Who Are Still
16.11
sobota
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Tony Malaby & Polish Cello Quartet
17.11
niedziela
godz. 19:00
Synagoga pod Białym Bocianem
Trio Joachim Kühn - Majid Bekkas - Ramon Lopez „Chalaba
22.11
piątek
godz. 19:00
Browar Mieszczański
Tokyo Jazz Festival Presents: JAPAN
23.11
sobota
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Quasimode / Michiyo Yagi Trio Deluxe
24.11
niedziela
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Charles Lloyd | Premiera
2009
06.11
piątek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Wayne Shorter Quartet
08.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Bill Frisell 858 Quartet
13.11
piątek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Terje Rypdal | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Wrocławskiej
21.11
sobota
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
JazzPlaysEurope prezentuje: JAZZLAB
29.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Kenny Wheeler / Lutosławski Quartet / BigBand
2012
03.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Enrico Rava Quintet: „Tribe”
10.11
sobota
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Weekend koreański | Miyeon & Park
11.11
niedziela
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Weekend koreański Heo Yoon-Jeong, Aram Lee, Bracia Oleś
17.11
sobota
godz. 19:00
Kino Nowe Horyzonty
Bill Frisell: „The Great Flood”
18.11
niedziela
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Jack DeJohnette Group
2008
06.11
czwartek
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Kenny Wheeler / Lutosławski Quartet
09.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Tribute to Kenny Wheeler
15.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Deep River
16.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Joanna MacGrecor | recital
17.11
poniedziałek
godz. 21:00
Klubokawiarnia Mleczarnia
Tricyce
21.11
piątek
godz. 19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Czarny i Biały Jazz
22.11
sobota
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Piotr Damasiewicz Chamber Improvisation Orchestra
30.11
niedziela
godz. 18:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Manu Katché Playground