19.05.2019
, niedziela
, godz. 12:00
NFM, Sala Czarna
plac Wolności 1, 50-071 Wrocław
MEN 2019 | MINI AKUSMA FORUM
Wykonawcy:

Mariusz Gradowski – prowadzenie
Giulio Colangelo, Valerio De Bonis – wykonawcy

 

Program:

Znaki życia

Dofinansowano ze środków
Classical Futures Europe oraz programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”

 

 

Dawno, dawno temu pewien Kompozytor przekonał się, że nie ma ciszy absolutnej. Zawsze coś słychać.

A co dokładnie słychać? Jak są dźwiękowe znaki życia? Wszyscy oddychamy, poruszamy się, coś jemy, coś pijemy, śpimy, pracujemy, bawimy się, czasem mamy humor, czasem nie. Wiecie, że to wszystko dźwięczy, ma swój rytm, swoją barwę? Możemy zamknąć oczy i usłyszeć całe życie! A to dopiero początek, bo dźwiękowe znaki życia można nagrać, słuchać, zmieniać, łączyć z innymi. Dźwiękowy świat nabiera wtedy rumieńców! Dlatego podczas sesji Mini Akusma Forum będziemy się wsłuchiwali w dźwiękowe znaki życia. Ciekawe co nam powiedzą? Tego nie zdradzę, ale zdradzę to, że dźwiękowe znaki życia poprowadzą nas w kierunku instalacji [re]BO[u]NDS, którą będzie można obejrzeć i usłyszeć na żywo. Pojawia się tam chyba najważniejszy znak życia: woda i jej dźwięki.

Myślicie, że wiecie czego się spodziewać po wodzie? Kliknijcie w link i zobaczcie jak zaskakująco brzmi i jak świetnie wygląda instalacja [re]BO[u]NDS! I to w Internecie, a co dopiero na żywo? Przekonajcie się sami!

Podczas koncertu naszych najmłodszych melomanów zaprosimy na kolorowe pufy na środku sali. Opiekunów poprosimy o zajmowanie miejsc na krzesłach. Koncert przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia.


Cennik:
Typy miejsc Rodzaj biletów Ceny
Miejsca normalne
  • Bilet wstępu
10 PLN
Bilety na to wydarzenie nie podlegają zwrotowi. / Tickets for this event are not refundable. | Podczas koncertu, miejsca na pufach zostaną udostępnione dla dzieci, a krzesła dla rodziców.
Fot. Bogusław Beszlej
Oglądaj
MEN 2019 | spot