20.05.2019
, poniedziałek
, godz. 13:00
NFM, Sala Czarna
plac Wolności 1, 50-071 Wrocław
MEN 2019 | MINI AKUSMA FORUM
Wykonawcy:

Mariusz Gradowski – prowadzenie
Giulio Colangelo, Valerio De Bonis – wykonawcy

 

Program:

Dźwiękowe podchody

Dofinansowano ze środków
Classical Futures Europe oraz programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”

 

Kto grał kiedyś w podchody? To gra lubiana przez harcerzy, choć nie tylko przez nich. Oto jedna grupa rusza przodem i pozostawia po sobie znaki: strzałki rysowane kredą na asfalcie lub patykiem na ziemi, koperty wskazujące na ukryte wiadomości, symbole działań, akcji. Tymczasem druga grupa podąża za pierwszą, kierując się pozostawionymi znakami. Super zabawa na wiele godzin!

Co prawda sala Mini Akusma Forum jest za mała na grę w podchody, ale jest wystarczająco duża do innej zabawy – gry w dźwiękowe podchody! Dźwiękowe podchody to gra, w której będziemy wsłuchiwać się w brzmienia znaków i podążać za ich wskazaniem. Bulgotanie, skrzypienie, warczenie i piłowanie. Brzmienia kwadratów, kół i rombów. Dźwięki naturalne i elektroniczne. Dźwiękowe bieganie i spacerowanie uchem. Dokąd nas zaprowadzą dźwiękowe podchody? Jeżeli dobrze rozpoznamy dźwięki i dźwiękowe znaki, to trafimy do instalacji [re]BO[u]NDS, którą będzie można obejrzeć i usłyszeć na żywo. A czy warto do niej trafić? Jestem pewien, że tak! Przekonajcie się sami, kliknijcie w link i zobaczcie, jak zaskakująco brzmi oraz jak świetnie wygląda instalacja [re]BO[u]NDS!

Na żywo, w sali Mini Akusma Forum zrobi ona jeszcze większe wrażenie, gwarantuję! Jest tylko jeden warunek: musimy bezbłędnie przejść całą trasę dźwiękowych podchodów. To co, spróbujecie?

Podczas koncertu naszych najmłodszych melomanów zaprosimy na kolorowe pufy na środku sali. Opiekunów poprosimy o zajmowanie miejsc na krzesłach. Koncert przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia.


Cennik:
Typy miejsc Rodzaj biletów Ceny
Miejsca normalne
  • Bilet wstępu
10 PLN
Bilety na to wydarzenie nie podlegają zwrotowi. / Tickets for this event are not refundable. | Podczas koncertu, miejsca na pufach zostaną udostępnione dla dzieci, a krzesła dla rodziców.
Fot. Bogusław Beszlej
Oglądaj
MEN 2019 | spot