20.05.2019
, poniedziałek
, godz. 18:00
NFM, Sala Czarna
plac Wolności 1, 50-071 Wrocław
MEN 2019 | [re]BO[u]NDS 2
Wykonawcy:
Program:


Wykład i prezentacja instalacji [re]BO[u]NDS na poszerzone media: krople kontrolowane, synchronizacja oświetlenia, przetwarzanie dźwięku w czasie rzeczywistym i dźwięk elektroniczny

Dofinansowano ze środków
Classical Futures Europe oraz programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”

Projekt [re]BO[u]NDS jest intermedialną instalacją / performance'em; totalnym performance'em, który próbuje dotrzeć do widza zarówno z perspektywy dźwiękowej, jak i wizualnej.  

Intencją artysty było zaprojektowanie elektromechanicznego wykonawcy potrafiącego odczytać pewną liczbę poleceń i być niezwykle dokładnym w swoim działaniu. Projekt [re]BO[u]NDS nie rezygnuje z kompozycji tylko po to, by pokazać bezużyteczny, choć złożony, mechanizm precyzyjny. Jest instalacją strukturalną o dobrze określonej formie kompozycji – mechanizmem uczłowieczonym przez kompozytora.

 
Cennik:

Wejściówki na wydarzenie do odebrania w Kasie NFM na podstawie legitymacji Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, legitymacji Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu lub biletu na koncert Odwrócona symultana 20.05.2019 o godz. 19:00.

fot. TEF
Oglądaj
[re]BO[u]NDS expanded media | trailer
MEN 2019 | spot