Musica Polonica Nova
Koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Wrocławskiej
22.02.2008
pt.
19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Program:
Koncert symfoniczny w ramach Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej „Musica Polonica Nova”
Ryszard Bukowski – Capriccio na sopran i orkiestrę
Rafał Augustyn – A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę
Krzysztof Meyer – Koncert klarnetowy
Witold Lutosławski – Symfonia nr 2
Wykonawcy:
Ewa Vesin – sopran
Eduard Brunner – klarnet
Orkiestra Filharmonii im. W. Lutosławskiego
Jacek Kaspszyk – dyrygent
Lokalizacja:
sala koncertowa dawnej Filharmonii
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, Wrocław
NFM Audio Player - obsługa komponentu Event
Posłuchaj
Capriccio na sopran i orkiestrę - I. Ujzałem człowieka
02;14
Capriccio na sopran i orkiestrę - II. Serce
03:08
Capriccio na sopran i orkiestrę - III. Stanąłem na wzgórzu
01:44
Capriccio na sopran i orkiestrę - IV. Był sobie człowiek
03:45
Krzysztof Meyer - Koncert klarnetowy - IV. Vivace
09:11
A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę - Invocation
03:11
A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę - Apostrophe
06:14
A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę - A Spell Before Sleep
01:03
A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę - Two Image of Departure
04:11
A Life`s Parallels na sopran i orkiestrę - Conclusion
09:38
NFM Video Panel - obsługa komponentu Event
Podobne wydarzenia
71/42 #1
Maciej Koczur / SoundCheck – New Music Ensemble
10.04
śr.
18:30
NFM, foyer -3
Finnegans W/Fake | Teatr Polski w Podziemiu
Wydarzenie towarzyszące
10.04
śr.
20:30
Piekarnia – Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
71/42 #2
Aleksander Stachowski
11.04
czw.
18:30
NFM, foyer +2
Finnegans W/Fake | Teatr Polski w Podziemiu
Wydarzenie towarzyszące
11.04
czw.
19:00
Piekarnia – Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
Sztuka wyzwolONA
Marta Śniady, Wiktoria Lenart, Mateusz Frąszczak (Wiktoria Lenart Industrial Design) oraz Karina Marusińska
11.04
czw.
21:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
Avant Pop. Rozmowa: Artur Zagajewski
 
12.04
pt.
17:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
71/42 #3
Maciej Koczur / Artur Zagajewski
12.04
pt.
19:00
NFM, foyer+4
Maximum
Pierre Jodlowski / Aleksader Wnuk
12.04
pt.
19:30
NFM, Sala Czerwona
Krew
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
12.04
pt.
21:00
Przestrzeń NFM
71/42 #4
Maciej Koczur / Caroline Mayrhofer
13.04
sob.
17:00
NFM, foyer+4
TransOrganic // 1
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
17:30
NFM, Sala Główna (parter)
Transfuzja // 1 – instalacja
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
17:45
Przestrzeń NFM
Tafla – instalacja
Rafał Fundowicz
13.04
sob.
18:00
NFM, foyer -3
kOMNata 1, czyli Królestwo rzeczy i przyjemności? Dopamina
Szymon Bywalec / Orkiestra Muzyki Nowej
13.04
sob.
18:30
NFM, Sala Czerwona
Transfuzja // 2 – wideo-art
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
19:30
Przestrzeń NFM
TransOrganic // 2
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
20:00
NFM, Sala Główna (balkony)
Transfuzja // 3 – performans
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
21:15
Przestrzeń NFM
TransOrganic // 3
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
21:30
NFM, Sala Główna (chór, estrada)
kOMNata 2, czyli Rzeczywistości równoległe, Awatary
Szymon Bywalec / Orkiestra Muzyki Nowej
13.04
sob.
22:00
NFM, Sala Czerwona
Rozmowa: Strefa Ruchu / „Ruch Muzyczny”
 
14.04
niedz.
16:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
71/42 Finał
Maciej Koczur / SoundCheck – New Music Ensemble
14.04
niedz.
18:00
NFM, Sala Czarna
było / jest
Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble
14.04
niedz.
19:30
NFM, Sala Czerwona