Musica Polonica Nova
Musica Polonica Nova 2010
15.05.2010
sob.
21:00
Sala Gotycka
Program:
Granie do obrazu
Aleksandra Gryka - Ambeoidal MTOCS na zespół i taśmę (2005)
Wojciech Ziemowit Zych - Stale obecna tęsknota (2005) PRAWYKONANIE
Wojciech Blecharz - Torpor (2008)
Karol Nepelski - PRIMORDIUM: Encephalon (2010) PRAWYKONANIE
Nocny autobus wg tekstu Michała Walczaka
Partytury graficzne Romana Haubenstock-Ramatiego (1919-1994)
Obrazy Kwartludium – improwizacje do prac wizualnych polskich artystów
Wykonawcy:
Zespół Kwartludium:
Michał Górczyński - klarnet
Dagna Sadkowska - skrzypce
Paweł Nowicki - perkusja
Piotr Nowicki - fortepian
Jan Krzeszowiec - flet (gościnnie)
VJ Cókierek projekcja video
Szymon Kaczmarek - reżyser
Lokalizacja:
Sala Gotycka
Stary Klasztor, Wrocław
NFM Audio Player - obsługa komponentu Event
Posłuchaj
Ambeoidal MTOCS na zespół i taśmę
Stale obecna tęsknota
Torpor
PRIMORDIUM- Encephalon
NFM Video Panel - obsługa komponentu Event
Podobne wydarzenia
71/42 #1
Maciej Koczur / SoundCheck – New Music Ensemble
10.04
śr.
18:30
NFM, foyer -3
Finnegans W/Fake | Teatr Polski w Podziemiu
Wydarzenie towarzyszące
10.04
śr.
20:30
Piekarnia – Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
71/42 #2
Aleksander Stachowski
11.04
czw.
18:30
NFM, foyer +2
Finnegans W/Fake | Teatr Polski w Podziemiu
Wydarzenie towarzyszące
11.04
czw.
19:00
Piekarnia – Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
Sztuka wyzwolONA
 
11.04
czw.
21:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
Avant –– Pop
Wydarzenie we współpracy z „Glissando”
12.04
pt.
17:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
71/42 #3
Maciej Koczur / Artur Zagajewski
12.04
pt.
19:00
NFM, foyer+4
Maximum
Pierre Jodlowski / Aleksader Wnuk
12.04
pt.
19:30
NFM, Sala Czerwona
Krew
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
12.04
pt.
21:00
Przestrzeń NFM
71/42 #4
Maciej Koczur / Caroline Mayrhofer
13.04
sob.
17:00
NFM, foyer+4
TransOrganic // 1
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
17:30
NFM, Sala Główna (parter)
Transfuzja // 1 – instalacja
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
17:45
Przestrzeń NFM
Tafla – instalacja
Rafał Fundowicz
13.04
sob.
18:00
NFM, foyer -3
kOMNata 1, czyli Królestwo rzeczy i przyjemności? Dopamina
Szymon Bywalec / Orkiestra Muzyki Nowej
13.04
sob.
18:30
NFM, Sala Czerwona
Transfuzja // 2 – wideo-art
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
19:30
Przestrzeń NFM
TransOrganic // 2
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
20:00
NFM, Sala Główna (balkony)
Transfuzja // 3 – performans
Piotr Damasiewicz / Kuba Wójcik
13.04
sob.
21:15
Przestrzeń NFM
TransOrganic // 3
Jan Paweł Przegendza / Maciej Michaluk
13.04
sob.
21:30
NFM, Sala Główna (chór, estrada)
kOMNata 2, czyli Rzeczywistości równoległe, Awatary
Szymon Bywalec / Orkiestra Muzyki Nowej
13.04
sob.
22:00
NFM, Sala Czerwona
Strefa Ruchu: Czy muzyka nowa jest subkulturą?
Wydarzenie we współpracy z „Ruchem Muzycznym”
14.04
niedz.
16:30
NFM, foyer -1, czerwone kanapy
71/42 Finał
Maciej Koczur / SoundCheck – New Music Ensemble
14.04
niedz.
18:00
NFM, Sala Czarna
było / jest
Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble
14.04
niedz.
19:30
NFM, Sala Czerwona