Accept & close

Oferty pracy

Zgodnie z art. 13 RODO informuję, że:
  • administratorem danych osobowych jest Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego, pl. Wolności 1, Wrocław;
  • w sprawach przetwarzania danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@nfm.wroclaw.pl;
  • celem zbierania danych jest zapewnienie sprawnego przebiegu rekrutacji;
  • każdemu kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści jego danych, prawo do ich sprostowania, prawo żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo żądania zaprzestania przez administratora przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zapewnienia prawidłowego realizowania czynności w ramach rekrutacji (w przypadku nieprzekazania danych nie będzie możliwe wzięcie udziału w rekrutacji);
  • dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim;
  • dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu;
  • NFM nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
  • dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji oraz przez rok od jej zakończenia (po tego terminu wszelkie dane zostaną zniszczone).

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Data publikacji: 2021-01-13

Termin: 2021-01-31

Na adres: praca@nfm.wroclaw.pl

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe i/lub ukończone kursy/szkolenia związane z ochroną danych osobowych.
• Znajomość krajowych i europejskich przepisów i norm w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.
• Umiejętność podejmowania decyzji oraz szybkiego reagowania i rozwiązywania sytuacji kryzysowych  w zakresie odpowiednim do zaistniałych okoliczności.
• Umiejętności analityczne, w tym identyfikacji ryzyk, tworzenia rejestrów i baz danych.
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Znajomość standardów i zasad prowadzenia audytu wewnętrznego.
• Umiejętność organizowania pracy, samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność.
Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora Danych Osobowych (IOD).
• Znajomość specyfiki działania instytucji kultury.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    Realizacja obowiązków Inspektora Ochrony Danych wynikających z przepisów prawa.
•    Opracowanie, wdrażanie i aktualizacja wewnętrznych polityk, standardów oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych.
•    Udział w sporządzaniu umów, regulaminów, klauzul informacyjnych i zgód, a także innych dokumentów związanych z ochroną danych osobowych.
•    Przeprowadzenie analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych.
•    Monitorowanie funkcjonowania wdrożonych zabezpieczeń w celu ochrony danych.
•    Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia lub podejrzenia naruszeń.
•    Bieżące wsparcie dla pracowników firmy w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych.
•    Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych.
•    Sporządzanie odpowiedzi na skargi lub żądania użytkowników dotyczące realizacji ich praw określonych w RODO, kontakt z PUODO.
•    Pełnienie funkcji redaktora naczelnego BIP NFM.

OFERUJEMY:
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną.
•    Udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

SKŁADANIE APLIKACJI:
Osoby zainteresowane ofertą  prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) w języku polskim na adres: praca@nfm.wroclaw.pl  z dopiskiem w tytule: „Inspektor Ochrony Danych Osobowych” do dnia 31.01.2021
Proces rekrutacyjny będzie odbywał się w oparciu o aplikację.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

NFM – City of Wrocław institution of culture co-managed by:

Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.