UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Rozumiem

Link
Vouchery
Dla melomana
Wymień voucher na koncert!
Link
Karta Melomana
Dla melomana
Karta Melomana na sezon 2015/2016
Link
Sprzedaż od 1 lipca
Dla melomana
Wratislavia Cantans - karnety w sprzedaży
Link
07
lipca | wtorek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Koncert Kwazulu-Natal Youth Choir z RPA
Link
07
sierpnia | piątek
godz. 19:30
Singing Europe
Singing Europe – „Droga do raju”
Link
07
sierpnia | piątek
godz. 20:30
Singing Europe
Singing Europe – „Twist and Shout”
Link
08
sierpnia | sobota
godz. 18:00
Singing Europe
Singing Europe – „Sen Gerontiusa”
Link
15
sierpnia | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
NEIDHART – HISTORIE Z „DOLINY ŁEZ”
Link
16
sierpnia | niedziela
godz. 20:00
Forum Musicum
SALON ROMATYCZNEJ PIEŚNI
Link
20
sierpnia | czwartek
godz. 20:00
Forum Musicum
OPEN FOLK
Link
21
sierpnia | piątek
godz. 20:00
Forum Musicum
HAYDN, BEETHOVEN, MENDELSOHN
Link
22
sierpnia | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
GIOVANNI BATTISTA PERGOLESI – LA SERVA PADRONA
Link
06
września | niedziela
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Wratislavia Cantans 1966–2015: Uwertura!
Link
07
września | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Mahler – IX Symfonia
Link
08
września | wtorek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Händel – Alexander’s Feast
Link
09
września | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Melanconia – muzyczne skarby Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu
Link
10
września | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Mądrość, miłość i transcendencja
Link
10
września | czwartek
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Podróż muzyczna. Rosyjska pieśń chóralna XVI-XX w.
Link
11
września | piątek
godz. 17:00
Wratislavia Cantans
Musica rediviva – muzyczne skarby Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu
Link
11
września | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Urodzeni szaleńcy
Link
11
września | piątek
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Non udite lo parlare? – głos skrzypiec w epoce baroku
Link
12
września | sobota
godz. 17:00
Wratislavia Cantans
Cztery Żywioły
Link
12
września | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Skriabin – Prometeusz, Strawiński – Święto wiosny
Link
12
września | sobota
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Tajemnice renesansu - sztuka ornamentacji
Link
13
września | niedziela
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Mozart – Msza c-moll
Link
14
września | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Jauchzet Gott
Link
15
września | wtorek
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
Wratislavia pulcherrima
Link
16
września | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Koncert specjalny z okazji Jubileuszu 80-lecia urodzin Tadeusza Strugały
Link
16
września | środa
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Meystern ob allen Meystern – Conrad Paumann i piętnastowieczna niemiecka szkoła organowa
Link
17
września | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Bach – Wariacje Goldbergowskie
Link
17
września | czwartek
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Biber – sonaty misteryjne cz.1
Link
18
września | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Dydona i Kleopatra
Link
18
września | piątek
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
Biber – sonaty misteryjne cz. 2
Link
19
września | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Mahler – Symfonia tysiąca
Link
19
września | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Seria jazzowa Wielka Improwizacja - Amina Figarova Sextet
Link
26
września | sobota
godz. 18:00
Koncerty kameralne
Aleksandra Kurzak i Janusz Olejniczak
Link
27
września | niedziela
godz. 20:00
Koncerty jazzowe
MELTING POT MADE IN WROCŁAW LAB.6
Link
01
października | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Kwartet Śląski
Link
02
października | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Inauguracja sezonu symfonicznego
Link
03
października | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Seria "Wielka improwizacja" – Samuel Blaser Trio
Link
04
października | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
G.F. Händel – Rinaldo
Link
08
października | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
The Shock Trio
Link
09
października | piątek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
Orkiestra Adama Sztaby – 10 lat na scenie
Link
10
października | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Bossa nova – Kovacic/Leopoldinum
Link
10
października | sobota
godz. 19:00
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Concha Buika
Link
11
października | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna "Orient w muzyce"
Link
14
października | środa
godz. 11:00
Koncerty specjalne
Koncert z okazji Dnia Nauczyciela
Link
15
października | czwartek
godz. 19:00
Speaking concerts
„Wzór na utwór” z cyklu Speaking Concerts
Link
15
października | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Koncert kameralny
Link
17
października | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
18
października | niedziela
godz. 16:00
Koncerty chóralne
Koncert Chóru Chłopięcego NFM
Link
22
października | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Z Lipska do Paryża – kwartety
Link
23
października | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Orient & Occident – A. Pärt/Leopoldinum
Link
24
października | sobota
godz. 18:00
Koncerty kameralne
Koncert kameralny - Fernabucco
Link
25
października | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Laureaci XVII Konkursu Chopinowskiego
Link
29
października | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Czwarty wymiar wiolonczeli
Link
30
października | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Medytacje na górze Atos
Link
31
października | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Zaduszki jazzowe
Link
05
listopada | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Uri Caine i Lutosławski Quartet
Link
06
listopada | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
150. urodziny Sibeliusa
Link
08
listopada | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Poezja fortepianu
Link
12
listopada | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Klasyk kontra romantyk
Link
14
listopada | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Wszechstronna kameralistyka – Leopoldinum/Rohde
Link
14
listopada | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
15
listopada | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert Orkiestry Symfonicznej NFM
Link
19
listopada | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
L'Estree
Link
20
listopada | piątek
godz. 19:00
Koncerty chóralne
Święto Muzyków – Ekumeniczne Nabożeństwo Słowa
Link
22
listopada | niedziela
godz. 17:00
Koncerty jazzowe
MELTING POT MADE IN WROCŁAW LAB.7
Link
27
listopada | piątek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Jubileusz 30-lecia zespołu Collegio di Musica Sacra
Link
27
listopada | piątek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
Jazztopad Festival prezentuje: Anders Jormin, Trilok Gurtu, Wacław Zimpel
Link
28
listopada | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Ponad podziałami – Msza h-moll
Link
28
listopada | sobota
godz. 19:00
Jazztopad Festival
Jazztopad Festival prezentuje: Anthony Braxton Trio, Saagara
Link
29
listopada | niedziela
godz. 19:00
Jazztopad Festival
Jazztopad Festival prezentuje: Abdullah Ibrahim / Mukashi Trio
Link
30
listopada | poniedziałek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Gala kabaretowa: Andrzeje 2015
Link
03
grudnia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Natura w blasku nocy
Link
04
grudnia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sibelius i Sinfonia Varsovia
Link
05
grudnia | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Kilar. Wirtuozeria fortepianu
Link
06
grudnia | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna "Królowa śniegu"
Link
06
grudnia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Koncert Mikołajkowy
Link
10
grudnia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Mroczna partytura
Link
11
grudnia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Słowik i skrzypce
Link
12
grudnia | sobota
godz. 18:00
Recital
Krzysztof Jabłoński i Goście
Link
12
grudnia | sobota
godz. 19:00
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Dhafer Youssef
Link
12
grudnia | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
16
grudnia | środa
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Barwy brzmienia – Penderecki/Leopoldinum
Link
17
grudnia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Wszechobecność
Link
20
grudnia | niedziela
godz. 16:00
Koncerty chóralne
Koncert kolęd
Link
30
grudnia | środa
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Koncert sylwestrowy z cyklu „Speaking concerts”
Link
31
grudnia | czwartek
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Koncert sylwestrowy z cyklu „Speaking concerts”
Link
03
stycznia | niedziela
godz. 18:00
Festiwal Muzyki Wiedeńskiej
Gala Noworoczna
Link
14
stycznia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Podróż zimowa
Link
15
stycznia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Krylov – wirtuoz skrzypiec
Link
16
stycznia | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
17
stycznia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Smyczki w ruch!
Link
21
stycznia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Polskie kwartety smyczkowe
Link
22
stycznia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Symfoniczna potęga romantyków
Link
23
stycznia | sobota
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Poema. Myśli ukryte
Link
24
stycznia | niedziela
godz. 11:00 13:30
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna „Balet o kawie”
Link
24
stycznia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty specjalne
6 Noworoczny Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
Link
24
stycznia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Dźwięki nocą
Link
28
stycznia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Wyśpiewaj miłość
Link
29
stycznia | piątek
godz. 19:00
Speaking concerts
Koncert Akademicki z cyklu „Speaking Concerts”
Link
30
stycznia | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
04
lutego | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
LutosAir Quintet i Mateusz Borowiak
Link
05
lutego | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Dziadek do orzechów
Link
06
lutego | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Z obojem przez świat
Link
11
lutego | czwartek
godz. 19:00
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Wynton Marsalis
Link
13
lutego | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
18
lutego | czwartek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Lang Lang i Symfonicy Waszyngtońscy
Link
21
lutego | niedziela
godz. 19:00
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Third Coast Percussion & Glenn Kotche
Link
26
lutego | piątek
godz. 19:00
Speaking concerts
Koncert Akademicki z cyklu „Speaking Concerts”
Link
27
lutego | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Romantyczne serenady
Link
27
lutego | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
03
marca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Mykietyn. Premiera
Link
12
marca | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
W grocie Fingala
Link
12
marca | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
17
marca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Trio po trzykroć!
Link
18
marca | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Budapest Festival Orchestra
Link
19
marca | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
19 smyczków
Link
20
marca | niedziela
godz. 11:00 13:30
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna „Ballet de la musique”
Link
23
marca | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Responsoria na Wielki Tydzień
Link
31
marca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Siódemki wspaniałych
Link
01
kwietnia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
West Side Stories
Link
02
kwietnia | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Minimalizm na struny
Link
03
kwietnia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Szekspir i chór
Link
06
kwietnia | środa
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Dianne Reeves
Link
09
kwietnia | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
10
kwietnia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Mesjasz
Link
16
kwietnia | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Muzyka polska z Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego
Link
21
kwietnia | czwartek
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
Filharmonia dla Młodych:„Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
Link
21
kwietnia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Jakowicz & Jakowicz
Link
22
kwietnia | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Kaspszyk i Orkiestra Symfoniczna NFM
Link
23
kwietnia | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert NFM Leopoldinum i Atom String Quartet
Link
23
kwietnia | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
24
kwietnia | niedziela
godz. 11:00 13:30
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna „Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
Link
24
kwietnia | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Werner Pfaff i Chór NFM
Link
24
kwietnia | niedziela
godz. 19:00
Koncerty jazzowe
Jazz i muzyka świata - Lula Pena
Link
28
kwietnia | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Muzyczna podróż do ciepłych krajów
Link
29
kwietnia | piątek
godz. 19:00
Speaking concerts
Koncert Akademicki z cyklu „Speaking Concerts”
Link
30
kwietnia | sobota
godz. 20:00
Koncerty jazzowe
Międzynarodowy dzień Jazzu Unesco
Link
05
maja | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Z zorzą polarną w tle
Link
06
maja | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert Orkiestry Symfonicznej NFM
Link
07
maja | sobota
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Chór i Zespół instrumentów dętych
Link
07
maja | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
08
maja | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Zuzanna i starcy
Link
12
maja | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sonaty na wiolonczelę i fortepian
Link
13
maja | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Beethoven – VIII Symfonia
Link
14
maja | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Majowy wieczór kameralny
Link
21
maja | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
22
maja | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna „Trapez – historia cyrkowca”
Link
22
maja | niedziela
godz. 13:30
Filharmonia Familijna
Filharmonia Familijna „Trapez – historia cyrkowca”
Link
22
maja | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
J.S. Bach - oratorium, kantata, msza
Link
25
maja | środa
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
London Symphony Orchestra
Link
27
maja | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert dyplomantów wydziału Dyrygentury i Instrumentalistyki Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z Orkiestrą Symfoniczną NFM
Link
30
maja | poniedziałek
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
Wiener Philharmoniker
Link
03
czerwca | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Zamknięcie sezonu symfonicznego
Link
04
czerwca | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
05
czerwca | niedziela
godz. 18:00
Recital
Recital Richarda Goode
Link
07
czerwca | wtorek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert symfoniczny - Tristan i Izolda cz.1
Link
08
czerwca | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Koncert symfoniczny - Tristan i Izolda cz. 2
Link
09
czerwca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
LutosAir Quintet klasycznie
Link
11
czerwca | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Metamorfozy
Link
16
czerwca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sześć razy dwa równa się G-dur
Link
18
czerwca | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Osiem pór roku (Vivaldi i Piazzola)
Link
18
czerwca | sobota
godz. 20:30
Koncerty jazzowe
Koncert jazzowy - Wielka Improwizacja
Link
19
czerwca | niedziela
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Haydn – Pory roku
Link
23
czerwca | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Lutosławski Quartet & T'ang Quartet
Link
09
lipca | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Koncert Gwiazd
Link
23
lipca | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Singing Europe
Link
30
lipca | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Singing Europe
Link
06
sierpnia | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Singing Europe - Aleksandra Kurzak/Roberto Alagna

Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław pod nr RIK 38/2014.

Partnerzy strategiczni:

Mecenasi:

Wdrożenie e-usług w Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu - etap 2 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 oś priorytetowa 6. Wykorzystanie i promocja potencjału turystycznego o kulturalnego Dolnego Śląska (Turystyka i Kultura), działanie 6.5. Działania wspierające infrastrukturę turystyczną i kulturową.