Koncerty orkiestrowe
Koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Wrocławskiej
11.06.2010
pt.
19:00
sala koncertowa dawnej Filharmonii
Program:
Fryderyk Chopin - Polonez As-dur op. posth.
Edward Elgar – Polonia
Robwert Schumann – Koncert fortepianowy a-moll op. 54
Gustav Mahler – Symfonia nr 4 G-dur
Wykonawcy:
Jacek Kaspszyk - dyrygent
Katarzyna Hallala - fortepian
Eugen Indjic - fortepian
Iwona Sobotka - sopran
Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
Lokalizacja:
sala koncertowa dawnej Filharmonii
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, Wrocław
NFM Audio Player - obsługa komponentu Event
Posłuchaj
Polonez As-dur op. posth. - Katarzyna Hallala fortepian
Polonia
Koncert fortepianowy a-moll op. 54 - I. Allegro afetuoso
Koncert fortepianowy a-moll op. 54 - II. Intermezzo
NFM Video Panel - obsługa komponentu Event
Podobne wydarzenia
Beethoven – IX Symfonia. 200 lat tradycji wykonawczej
Annette Dasch / Wrocławska Orkiestra Barokowa
12.05
niedz.
18:00
NFM, Sala Główna
Symfonia Losu
Ainārs Rubiķis / NFM Filharmonia Wrocławska
24.05
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Teseo
Zakończenie sezonu Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
26.05
niedz.
18:00
NFM, Sala Główna, estrada w odwróceniu
Virtuoso Strings
Joseph Swensen / NFM Orkiestra Leopoldinum
02.06
niedz.
18:00
NFM, Sala Czerwona
Duch młodości
Orkiestry symfoniczne szkół muzycznych I i II stopnia
08.06
sob.
17:00
NFM, Sala Główna
Robert-Schumann-Philharmonie
Elias Grandy / Fauré Quartett
12.06
śr.
19:00
NFM, Sala Główna
Carpe diem. Zakończenie sezonu NFM Filharmonii Wrocławskiej
Jacek Kaspszyk / NFM Filharmonia Wrocławska
14.06
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Mischa Maisky & NFM Orkiestra Leopoldinum
Zakończenie sezonu NFM Orkiestry Leopoldinum
15.06
sob.
18:00
NFM, Sala Główna
Les Plaisirs des Muses. Na dworze Ludwika XIII
Andrzej Kosendiak / Wrocław Baroque Ensemble
16.06
niedz.
18:00
Wrocław, Ratusz, Sala Wielka
Kup bilet
Ostatnie bilety!
Tajemnice fortepianu Chopina
Piotr Pawlak / Wrocławska Orkiestra Barokowa
29.06
sob.
18:00
Wrocław, Aula Leopoldina
Koncert z okazji 30-lecia stosunków dyplomatycznych między Polską a Koreą Południową
Seongnam Philharmonic Orchestra / NFM Filharmonia Wrocławska
01.07
pon.
19:00
NFM, Sala Główna
Podróż do przyszłości
Inauguracja sezonu Chóru NFM i NFM Filharmonii Wrocławskiej
04.10
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Zmartwychwstanie
Karel Mark Chichon / NFM Filharmonia Wrocławska
08.11
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Powrót Orfeusza. Koncert pamięci Andrzeja Markowskiego
 
29.11
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Dzieciństwo Chrystusa
Paul McCreesh / NFM Filharmonia Wrocławska
20.12
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Śpiewokwiaty i śpiewobajki
Christoph Eschenbach / Marisol Montalvo
24.01
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Piotr Anderszewski i NFM Filharmonia Wrocławska
Omer Meir Wellber
31.01
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Bomsori Kim i NFM Filharmonia Wrocławska
Jubileusz 80-lecia Polskiego Wydawnictwa Muzycznego
07.03
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Szeherezada
Karel Mark Chichon / NFM Filharmonia Wrocławska
21.03
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Z Nowego Świata
Christoph Eschenbach / NFM Filharmonia Wrocławska
04.04
pt.
19:00
NFM, Sala Główna
Sergei Babayan & NFM Filharmonia Wrocławska
Jacek Kaspszyk
10.05
sob.
18:00
NFM, Sala Główna
Zakończenie sezonu NFM Filharmonii Wrocławskiej
Christoph Eschenbach / NFM Filharmonia Wrocławska
30.05
pt.
19:00
NFM, Sala Główna