Kontakt | Informacje teleadresowe

Kontakt
Narodowe Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego jest współprowadzone przez ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowane w Rejestrze Instytucji Kultury prowadzonym przez Gminę Wrocław pod nr RIK 38/2014
Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

plac Wolności 1, 50-071 Wrocław

Pokaż na mapie

REGON: 022414470
NIP: 897-179-86-77
Konto bankowe: 23 1020 5226 0000 6402 0322 9374
Reprezentowane przez: Andrzeja Kosendiaka – Dyrektora

Kasy i rezerwacje
Telefon: +48 71 715 97 00
E-mail: rezerwacje@nfm.wroclaw.pl

Sekretariat
Telefon: +48 71 715 98 00
Fax: +48 71 330 52 12
E-mail: office@nfm.wroclaw.pl

Recepcja
Telefon: +48 71 715 97 96

NFM Multi Contacts | Kontakt | Dyrekcja| PL

Dyrekcja
Andrzej Kosendiak
Dyrektor
Olga Humeńczuk
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych
Natalia Klingbajl
Zastępca Dyrektora ds. rozwoju

NFM Multi Contacts | Kontakt | Zespół NFM AK | PL

Dyrektorzy Artystyczni Zespołów
Giancarlo Guerrero
Dyrektor Artystyczny NFM Filharmonii Wrocławskiej
Joseph Swensen
Dyrektor Artystyczny NFM Orkiestry Leopoldinum
Jarosław Thiel
Dyrektor Artystyczny Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
Małgorzata Podzielny
Dyrektor Artystyczny Chóru Chłopięcego NFM
Lionel Sow
Dyrektor Artystyczny Chóru NFM
Kierownicy artystyczni, Dyrektorzy artystyczni festiwali i pozostałych projektów artystycznych
Giovanni Antonini
Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego
Piotr Turkiewicz
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Jazztopad / Programowanie: Muzyka świata, Wielka Improwizacja / Współpraca międzynarodowa
Paweł Hendrich
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Musica Polonica Nova
Pierre Jodlowski
Dyrektor Artystyczny festiwalu Musica Electronica Nova
Tomasz Dobrzański
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Forum Musicum
Ernst Kovacic
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Leo Festival
Radosław Pujanek
Dyrektor artystyczny cyklu koncertów kameralnych
radoslaw.pujanek@nfm.wroclaw.pl
Tomasz Głuchowski
Programowanie cyklu koncertów organowych | opieka techniczna nad instrumentem - współpraca
606 301 405
tomasz.gluchowski@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Franków-Żelazny
Dyrektor artystyczny i programowy projektu „Polski Narodowy Chór Młodzieżowy”
Izabela Polakowska – Rybska
Dyrektor artystyczny i programowy projektu „Śpiewająca Polska”
Biuro Dyrektora
Joanna Borek
Doradca ds. finansowych
+ 48 71 715 97 41
+ 48 504 148 064
joanna.borek@nfm.wroclaw.pl
Piotr Schmidt
Inspektor Ochrony Danych Osobowych - współpraca
iod@nfm.wroclaw.pl
Sekretariat
Katarzyna Harewska
Koordynator Sekretariatu
+48 71 715 98 00 / + 48 71 715 97 39
+ 48 728 447 021
katarzyna.harewska@nfm.wroclaw.pl
Anna Gabryluk
Sekretarka
+48 71 715 97 38
anna.gabryluk@nfm.wroclaw.pl
Asystentki Zastępców Dyrektora
Marta Piwowar-Wierzbicka
Asystentka Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych
+ 48 71 715 98 68
+ 48 727 010 239
marta.piwowar-wierzbicka@nfm.wroclaw.pl

NFM Multi Contacts | Kontakt | Zespół NFM JT | PL

Menedżerowie Zespołów Artystycznych
Dawid Jarząb
Menedżer NFM Filharmonii Wrocławskiej
Dorota Żak
Koordynator pracy artystycznej Orkiestry NFM Filharmonii Wrocławskiej
+ 48 71 715 97 28
+48 607 834 381
dorota.zak@nfm.wroclaw.pl
Agata Adamczyk
Menedżer NFM Orkiestry Leopoldinum
+ 48 728 447 036
agata.adamczyk@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Wróblewska
Menedżer Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
+ 48 71 715 97 34
+48 727 010 230
agnieszka.wroblewska@nfm.wroclaw.pl
Izabela Grad
Menedżer Chóru NFM
+ 48 71 715 97 17
+ 48 728 447 045
izabela.grad@nfm.wroclaw.pl
Aleksandra Nowak
Menedżer Chóru Chłopięcego NFM / Menedżer Chóru Dziewczęcego NFM
+ 48 71 715 97 07
+48 728 447 003
aleksandra.nowak@nfm.wroclaw.pl
Weronika Piotrowska
Referent ds. Chóru Dziewczęcego NFM - współpraca
+48 728 447 001
weronika.piotrowska@nfm.wroclaw.pl
Katarzyna Markowicz
Menedżer Lutosławski Quartet - współpraca
+ 48 509 097 580
katarzyna.markowicz@nfm.wroclaw.pl
Joanna Bogdańska
Menedżer West Side Sinfonietty, Wrocław Baroque Ensemble i Polish Cello Quartet
+ 48 71 715 98 59
+48 728 930 176
joanna.bogdanska@nfm.wroclaw.pl
Dział produkcji wydarzeń artystycznych
Martyna Hnatyszak
Kierownik działu produkcji wydarzeń artystycznych, Koordynator festiwalu Jazztopad oraz cyklu orkiestr gościnnych
+48 71 715 98 57
+48 661 519 264
martyna.hnatyszak@nfm.wroclaw.pl
Oliwia Kosendiak
Producent / Koordynator Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego / Koordynator serii koncertów kameralnych
+48 71 715 97 08
+ 48 728 809 228
oliwia.kosendiak@nfm.wroclaw.pl
Maria Lubczyńska-Machała
Producent / Zastępca Koordynatora Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego / Koordynator kalendarza programowego
+ 48 71 715 97 57
+ 48 661 452 994
maria.lubczynska@nfm.wroclaw.pl
Katarzyna Jodlowski
Producent / Koordynator festiwali: Musica Polonica Nova, Forum Musicum / Koordynator wolontariatu ds. organizacji wydarzeń
+48 71 715 97 02
+48 693 667 781
katarzyna.jodlowski@nfm.wroclaw.pl
Olga Kwiatek
Producent / Koordynator serii Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
+48 71 715 97 11
+48 728 447 025
olga.kwiatek@nfm.wroclaw.pl
Małgorzata Klajn-Bućko
Producent / Koordynator festiwalu Musica Electronica Nova / Koordynator cyklu organowego
+48 71 715 97 35
+48 782 780 788
malgorzata.klajn@nfm.wroclaw.pl
Pola Zielańska
Producent
+ 48 71 715 97 78
+48 727 010 249
pola.zielanska@nfm.wroclaw.pl
Patrycja Gbyl
Producent
+48 71 715 97 47
+48 728 447 011
patrycja.gbyl@nfm.wroclaw.pl
Joanna Kruszyńska
Producent
+48 71 715 97 61
+48 607 864 623
joanna.kruszynska@nm.wroclaw.pl
Agnieszka Siemion
Producent
+48 71 715 98 21
+48 504 148 307
agnieszka.siemion@nfm.wroclaw.pl
Renata Puczyńska
Koordynator ds. logistyki wydarzeń
+48 71 715 97 06
+48 517 818 324
renata.puczynska@nfm.wroclaw.pl
Wiktoria Smędra
Referent ds. logistyki wydarzeń
+48 71 715 97 03
+48 727 010 241
wiktoria.smedra@nfm.wroclaw.pl
Pola Morawetz
Referent ds. logistyki wydarzeń
+71 715 97 05
+48 727 010 235
pola.morawetz@nfm.wroclaw.pl
Dział edukacji i popularyzacji muzyki
Paweł Mazur
Kierownik działu edukacji i popularyzacji muzyki
+ 48 728 939 174
pawel.mazur@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Grudzień
Zastępca kierownika działu edukacji i popularyzacji muzyki ds. Centrum Edukacyjnego – warsztatów i koncertów edukacyjnych
+ 48 71 715 97 92
+ 48 728 447 013
agnieszka.grudzien@nfm.wroclaw.pl
Ewelina Lepka
Zastępca kierownika działu edukacji i popularyzacji muzyki ds. Akademii Chóralnej
+48 71 715 98 22
+48 727 01 0237
ewelina.lepka@nfm.wroclaw.pl
Wioleta Chodorowska
Specjalista ds. Akademii Chóralnej
+ 48 71 715 98 14
+ 48 728 447 042
wioleta.chodorowska@nfm.wroclaw.pl
Dorota Małolepsza
Specjalista ds. projektu Akademia Chóralna
+ 48 71 715 98 36
+ 48 728 447 024
dorota.malolepsza@nfm.wroclaw.pl
Ira Terebenets
Specjalista ds. projektów chóralnych
+48 71 715 97 14
+ 48 661 519 423
ira.terebenets@nfm.wroclaw.pl
Anna Musiał
Koordynator projektów: „Filharmonia Dla Młodych”, „Filharmonia Familijna” i „Wyjazdowe Audycje Muzyczne”
+48 71 715 97 55
+48 728 809 229
anna.musial@nfm.wroclaw.pl
Kalina Rosińska
Specjalista ds. koncertów edukacyjnych
+48 71 715 98 19
+48 504 148 267
kalina.rosinska@nfm.wroclaw.pl
Anna Wilczyńska
Koordynator projektu „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” - współpraca
+48 71 715 97 95
+ 48 728 447 023
anna.wilczynska@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Ostapowicz
Specjalista ds. programów edukacyjnych
+48 71 715 97 04
+48 728 447 034
agnieszka.ostapowicz@nfm.wroclaw.pl
Tomasz Kwieciński
Koordynator Akademii Orkiestrowej NFM
+48 730 102 517
ao@nfm.wroclaw.pl
Malwina Kotz
Koordynator projektu NFM Masterclass
masterclass@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży
Kamila Janaszkiewicz-Kosendiak
Kierownik działu promocji i sprzedaży; koordynator wystaw w NFM
+48 71 715 97 46
+48 728 447 012
kamila.janaszkiewicz@nfm.wroclaw.pl
Wojciech Świerdzewski
Grafik kreatywny
wojciech.swierdzewski@nfm.wroclaw.pl
Marta Gliwińska
Grafik kreatywny
+48 71 715 98 85
marta.gliwinska@nfm.wroclaw.pl
Szymon Bira
Specjalista ds. reklamy, Specjalista ds. wystaw w NFM
+ 48 71 715 97 19
+48 517 818 297
szymon.bira@nfm.wroclaw.pl
Marta Niedźwiecka
Specjalista ds. wydawnictw
+48 71 715 97 56
+48 504 148 142
marta.niedzwiecka@nfm.wroclaw.pl
Anna Marks
Specjalista ds. współpracy międzynarodowej, tłumacz języka angielskiego
+48 71 715 97 51
+ 48 517 818 294
anna.marks@nfm.wroclaw.pl
Barbara Migurska
Koordynator projektów nagraniowych – wpółpraca
+48 71 715 97 54
+48 517 818 329
barbara.migurska@nfm.wroclaw.pl
Paweł Piotrowicz
Koordynator ds. dystrybucji materiałów reklamowych
+48 71 715 97 29
+48 504 148 157
pawel.piotrowicz@nfm.wroclaw.pl
Łukasz Rajchert
Fotograf
+48 71 715 97 85
+ 48 883 564 364
lukasz.rajchert@nfm.wroclaw.pl
Karol Sokołowski
Asystent Fotografa
+ 48 727 010 234
karol.sokolowski@nfm.wroclaw.pl
Klaudia Iwanek
Specjalista ds. pozyskiwania środków finansowych
+48 71 715 97 60
+48 728 447 055
klaudia.iwanek@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży – zespół ds. komunikacji
Katarzyna Darul
Koordynator zespołu ds. komunikacji
+48 71 715 97 43
+ 48 727 010 226
katarzyna.darul@nfm.wroclaw.pl
Jarosław Woźniak
Redaktor – korektor językowy
+48 71 715 97 86
+48 727 010 223
jaroslaw.wozniak@nfm.wroclaw.pl
Marcelina Werner-Śliwowska
Specjalista ds. komunikacji
+48 71 715 98 69
+48 504 148 439
marcelina.werner@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży – zespół ds. portali internetowych i mediów społecznościowych
Agnieszka Truszkowska
Koordynator zespołu ds. portali internetowych i mediów społecznościowych
+ 48 71 715 97 48
+ 48 728 447 005
agnieszka.truszkowska@nfm.wroclaw.pl
Przemysław Świątek
'Specjalista ds. portali internetowych i mediów społecznościowych
+ 48 71 715 98 71
przemyslaw.swiatek@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży – Biuro Prasowe
Agnieszka Frei
Koordynator Biura Prasowego
+48 71 715 97 44
+ 48 693 667 712
agnieszka.frei@nfm.wroclaw.pl
Olga Benedyktowicz
Specjalista ds. mediów
+48 71 715 98 29
+ 48 728 447 018
olga.benedyktowicz@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Szachnowska-Cybulska
Zastępca Koordynatora Biura Prasowego
+48 717 159 886
+48 782 780 779
A.Szachnowska-Cybulska@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży – zespół ds. sprzedaży
Katarzyna Świtoń
Zastępca kierownika działu promocji i sprzedaży ds. sprzedaży
+48 71 715 98 67
+ 48 607 888 571
katarzyna.switon@nfm.wroclaw.pl
Alicja Szczepaniak
Koordynator sprzedaży
+48 71 715 97 20
+48 728 447 016
alicja.szczepaniak@nfm.wroclaw.pl
Aleksandra Zegar
Specjalista ds. obsługi klienta
+48 71 715 97 00
rezerwacje@nfm.wroclaw.pl
Katarzyna Ostrowska
Specjalista ds. obsługi klienta
+48 71 715 97 00
rezerwacje@nfm.wroclaw.pl
Magdalena Moździerz
Specjalista ds. obsługi klienta
+48 71 715 97 00
rezerwacje@nfm.wroclaw.pl
Karolina Kostwicka
Główny specjalista ds. marketingu
+48 782 780 783
karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl
Małgorzata Woźnicka
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
+48 71 715 97 72
+48 728 447 027
malgorzata.woznicka@nfm.wroclaw.pl
Dział promocji i sprzedaży – zespół ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych
Sebastian Sroka
Koordynator zespołu ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych
+ 48 71 715 97 71
+ 48 661 540 559
sebastian.sroka@nfm.wroclaw.pl
Marta Pietraszek
Zastępca Koordynatora zespołu ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych
+ 48 71 715 98 75
+ 48 727 010 243
marta.pietraszek@nfm.wroclaw.pl
Krystian Barczyk
Specjalista ds. wynajmów zewnętrznych
+47 71 715 97 79
+48 661 053 730
krystian.barczyk@nfm.wroclaw.pl

NFM Multi Contacts | Kontakt | Zespół NFM OK | PL

Dział produkcji technicznej
Rafał Kowalczyk
Kierownik działu produkcji technicznej
+ 48 661 510 879
rafal.kowalczyk@nfm.wroclaw.pl
Maciej Komorowski
Zastępca kierownika działu produkcji technicznej
+ 48 71 715 98 53
+ 48 782 780 772
maciej.komorowski@nfm.wroclaw.pl
Marcin Piłat
Koordynator techniczny projektów
+ 48 71 715 97 27
+48 661 467 214
marcin.pilat@nfm.wroclaw.pl
Kamil Folga
Koordynator techniczny projektów
+ 48 71 715 97 53
+48 504 148 083
kamil.folga@nfm.wroclaw.pl
Żaneta Kicińska
Specjalista ds. administracyjnych
+ 48 71 715 98 61
+48 661 539 946
zaneta.kicinska@nfm.wroclaw.pl
Dział produkcji technicznej - Zespół ds. mechaniki i obsługi sceny
Ryszard Mazurkiewicz
Pracownik estrady
+48 71 715 98 65
+ 48 727 010 236
ryszard.mazurkiewicz@nfm.wroclaw.pl
Krystian Żychliński
Specjalista obsługi i mechaniki sceny
+ 48 727 010 236
krystian.zychlinski@nfm.wroclaw.pl
Rafał Żelechowski
Technik sceniczny
+ 48 728 447 048
rafal.zelechowski@nfm.wroclaw.pl
Andrzej Wysmyk
Specjalista mechaniki sceny
+48 71 715 97 23
+ 48 727 010 229
andrzej.wysmyk@nfm.wroclaw.pl
Mateusz Maziarz
Technik sceniczny
+ 48 728 447 054
mateusz.maziarz@nfm.wroclaw.pl
Wojciech Kwinta
Specjalista obsługi i mechaniki sceny
wojciech.kwinta@nfm.wroclaw.pl
Rafał Jęczmyk
Technik sceniczny
rafal.jeczmyk@nfm.wroclaw.pl
Dział produkcji technicznej - Zespół ds. nagłośnienia i realizacji dźwięku
Piotr Papier
Koordynator zespołu ds. nagłośnienia i realizacji dźwięku
+ 48 607 859 627
piotr.papier@nfm.wroclaw.pl
Łukasz Myszyński
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny
lukasz.myszynski@nfm.wroclaw.pl
Michał Święcki
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny
michal.swiecki@nfm.wroclaw.pl
Piotr Rudnicki
Technik - realizator dźwięku
piotr.rudnicki@nfm.wroclaw.pl
Aleksander Sobecki
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny
aleksander.sobecki@nfm.wroclaw.pl
Rafał Skiba
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny
rafal.skiba@nfm.wroclaw.pl
Dział produkcji technicznej - Zespół ds. oświetlenia i projekcji video
Zbigniew Bodzek
Koordynator zespołu ds. oświetlenia i projekcji video
+48 663 914 043
zbigniew.bodzek@nfm.wroclaw.pl
Katarzyna Łasek
Realizator – technik oświetlenia
+48 782 780 778
katarzyna.lasek@nfm.wroclaw.pl
Tomasz Stypułkowski
Realizator – technik oświetlenia
+ 48 728 447 050
tomasz.stypulkowski@nfm.wroclaw.pl
Mikołaj Wolniewski
Realizator oświetlenia, specjalista ds. projekcji video
+ 48 501 936 018
mikolaj.wolniewski@nfm.wroclaw.pl
Michał Andruszewski
Realizator oświetlenia, specjalista ds. projekcji video
michal.andruszewski@nfm.wroclaw.pl
Karol Jagusiak
Realizator oświetlenia, specjalista ds. projekcji video
karol.jagusiak@nfm.wroclaw.pl
Maciej Samól
Realizator – technik oświetlenia
maciej.samol@nfm.wroclaw.pl
Dział zarządzania obiektem
Katarzyna Wałuszko
Kierownik działu zarządzania obiektem
+48 71 715 97 12
+48 661 532 129
katarzyna.waluszko@nfm.wroclaw.pl
Joanna Tyczyńska
Zastępca kierownika Działu Zarządzania Obiektem
+ 48 71 715 97 30
+ 48 727 010 225
joanna.tyczynska@nfm.wroclaw.pl
Andrzej Kurowski
Specjalista ds. BHP i P.Poż.
+ 48 71 715 97 47
+ 48 728 939 176
andrzej.kurowski@nfm.wroclaw.pl
Teresa Benedyczak
Recepcjonistka
+48 71 715 97 40, +48 71 715 97 96
teresa.benedyczak@nfm.wroclaw.pl
Joanna Pukienas
Recepcjonistka
+48 71 715 97 40, +48 71 715 97 96
joanna.pukienas@nfm.wroclaw.pl
Karol Gawroński
Pracownik administracyjno-gospodarczy
+48 71 715 98 15
+ 48 728 447 051
karol.gawronski@nfm.wroclaw.pl
Maciej Kabała
Specjalista ds. BHP
+ 48 602 872 633
maciej.kabala@nfm.wroclaw.pl
Krzysztof Haremza
Główny Magazynier
+48 71 715 98 62
+ 48 661 466 658
krzysztof.haremza@nfm.wroclaw.pl
Maciej Tabisz
Administrator Systemów Teleinformatycznych - współpraca
+48 71 715 97 15
+ 48 604 545 308
maciej.tabisz@nfm.wroclaw.pl
Krzysztof Tabisz
Administrator IT
+48 71 715 97 22
+ 48 728 447 047
krzysztof.tabisz@nfm.wroclaw.pl
Jakub Dąbrowski
Specjalista ds. IT
+48 71 715 98 60
+ 48 728 447 008
jakub.dabrowski@nfm.wroclaw.pl
Krzysztof Szymczak
Specjalista ds. obsługi systemów niskoprądowych
+ 48 71 715 97 32
+ 48 661 034 337
krzysztof.szymczak@nfm.wroclaw.pl
Mirosław Sobiech
Specjalista ds. instalacji niskoprądowych
+ 48 727 010 245
miroslaw.sobiech@nfm.wroclaw.pl
Roman Pukalski
Konserwator
+ 48 71 342 20 01
+ 48 782 780 776
roman.pukalski@nfm.wroclaw.pl
Jacek Bukowiecki
Specjalista ds. instalacji niskoprądowych – współpraca
Marcin Kubera
Koordynator zespołu ds. utrzymania czystości
+48 71 715 98 74
+ 48 727 010 251
marcin.kubera@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Dudzińska
Specjalista ds. archiwum
+48 71 715 97 16
agnieszka.dudzinska@nfm.wroclaw.pl
Grzegorz Kuchciński
Konserwator
grzegorz.kuchcinski@nfm.wroclaw.pl
Łukasz Grzywniak
Technik obiektu
lukasz.grzywniak@nfm.wroclaw.pl
Dział finansów i kontrolingu
Anna Maciałek
P.O. Kierownika działu finansów i kontrolingu
+48 71 715 98 70
+48 661 509 104
anna.macialek@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Tracz
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń
+48 71 715 97 64
+48 727 010 228
agnieszka.tracz@nfm.wroclaw.pl
Małgorzata Kuźmińska
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń
+48 71 715 97 89
+48 661 511 147
malgorzata.kuzminska@nfm.wroclaw.pl
Paulina Golc
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń
+ 48 71 715 98 56
paulina.golc@nfm.wroclaw.pl
Marzena Czerwik-Chmura
Asystentka ds. kontrolingu i rozliczeń
Joanna Marszałek
Koordynator ds. pozyskiwania środków finansowych
+48 71 715 97 67
+48 728 447 056
joanna.marszalek@nfm.wroclaw.pl
Zespół ds. Zamówień Publicznych
Karolina Wąsowicz
Koordynator zespołu ds. zamówień publicznych
+ 48 71 715 97 69
+ 48 728 447 026
karolina.wasowicz@nfm.wroclaw.pl
Jędrzej Gajowiak
Specjalista ds. zamówień publicznych
+48 71 715 98 84
+ 48 728 447 044
jedrzej.gajowiak@nfm.wroclaw.pl
Daniela Kretek
Spejalista ds. zamówień publicznych
+48 71 715 97 82
+48 728 447 046
daniela.kretek@nfm.wroclaw.pl
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Wioletta Stasik
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
+48 71 715 97 62
+48 728 447 031
wioletta.stasik@nfm.wroclaw.pl
Halina Piecka
Specjalista ds. organizacji pracy i kadr
+48 71 715 97 58
+ 48 728 447 019
halina.piecka@nfm.wroclaw.pl
Małgorzata Gimbut
Specjalista ds. płac
+48 71 715 97 45
malgorzata.gimbut@nfm.wroclaw.pl
Agnieszka Szklarczuk-Wach
Koordynator ds. płac, podatków i ubezpieczeń społecznych
+48 71 715 97 63
agnieszka.szklarczuk-wach@nfm.wroclaw.pl
Marta Sokołowska
Specjalista ds. płac i kadr
+48 71 715 97 94
+ 48 782 780 770
marta.sokolowska@nfm.wroclaw.pl
Jolanta Drozdowska
Specjalista ds. kadr i płac
+ 48 71 715 98 16
+ 48 728 447 002
jolanta.drozdowska@nfm.wroclaw.pl
Zespół ds. obsługi widowni
Joanna Wagner-Zadorska
Koordynator zespołu ds. obsługi widowni
+48 71 715 97 66
+ 48 728 939 173
joanna.wagner-zadorska@nfm.wroclaw.pl
Paulina Stechnij
Specjalista ds. obsługi widowni
+48 71 715 98 64
+48 661 532 671
paulina.stechnij@nfm.wroclaw.pl
Dział księgowości
Jolanta Wiewiórska
Główna Księgowa
+48 71 715 97 70
+ 48 504 148 047
jolanta.wiewiorska@nfm.wroclaw.pl
Monika Mały
Zastępca Głównej Księgowej
+48 71 715 97 50
monika.maly@nfm.wroclaw.pl
Elżbieta Matczak
Księgowa ds. finansowych
+48 71 715 97 52
elzbieta.matczak@nfm.wroclaw.pl
Anna Opala
Księgowa
+48 71 715 98 18
anna.opala@nfm.wroclaw.pl
Małgorzata Korysławska
Księgowa
+ 48 71 715 97 09
malgorzata.koryslawska@nfm.wroclaw.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Czytaj więcej…

Rozumiem
Newsletter Melomana
Zapowiadamy nowe koncerty, przypominamy o starcie sprzedaży biletów, dajemy znać o ostatnich wolnych miejscach
Zapisz się