UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Rozumiem

Kontakt

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

plac Wolności 1
50-071 Wrocław

Telefony i adresy e-mail:

Kasy i rezerwacje: +48 71 715 97 00, rezerwacje@nfm.wroclaw.pl
Recepcja: tel. +48 71 715 97 96
Sekretariat: tel.: +48 71 715 98 00, fax.: +48 71 330 52 12
e-mail: office@nfm.wroclaw.pl

Wirtualny spacer

Narodowe Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego jest współprowadzone przez ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowane w Rejestrze Instytucji Kultury prowadzonym przez Gminę Wrocław pod nr RIK 38/2014

REGON: 022414470
NIP: 897-179-86-77
Reprezentowane przez:
Andrzeja Kosendiaka – Dyrektora
Konto bankowe:
PKO Bank Polski
23 1020 5226 0000 6402 0322 9374

 

Dyrektor

Andrzej Kosendiak
Dyrektor

Zastępcy Dyrektora

Olga Kończak
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych
Jarosław Thiel
Zastępca Dyrektora ds. programowych

Dyrektorzy Artystyczni Zespołów

Giancarlo Guerrero
Dyrektor Artystyczny NFM Filharmonii Wrocławskiej
Joseph Swensen
Dyrektor Artystyczny NFM Orkiestry Leopoldinum
Jarosław Thiel
Dyrektor Artystyczny Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
Agnieszka Franków-Żelazny
Dyrektor Artystyczny Chóru NFM i Dyrektor Programowy Akademii Chóralnej
Małgorzata Podzielny
Dyrektor Artystyczny Chóru Chłopięcego NFM

Dyrektorzy Artystyczni Festiwali

Giovanni Antonini
Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans
Piotr Turkiewicz
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Jazztopad / Programowanie: Muzyka świata, Wielka Improwizacja / Współpraca międzynarodowa
Paweł Hendrich
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Musica Polonica Nova
Pierre Jodlowski
Dyrektor Artystyczny festiwalu Musica Electronica Nova
Tomasz Dobrzański
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Forum Musicum
Ernst Kovacic
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Leo Festival
Radosław Pujanek
Programowanie cyklu koncertów kameralnych
Jerzy Adam Nowak
Koordynator Projektu „Warsztat Muzyki Świata”

Biuro Dyrektora

Joanna Borek
Doradca ds. finansowych

Sekretariat

Katarzyna Toczyńska
Koordynator Sekretariatu
Anna Gabryluk
Sekretarka
Olga Szęszoł
Asystentka Zastępcy Dyrektora ds. programowych

Menedżerowie Zespołów Artystycznych

Natalia Klingbajl
Menedżer NFM Filharmonii Wrocławskiej / Specjalista ds. współpracy międzynarodowej oraz planowania artystycznego koncertów symfonicznych
Dorota Żak
Koordynator pracy artystycznej Orkiestry NFM Filharmonii Wrocławskiej
Agata Adamczyk
Menedżer NFM Orkiestry Leopoldinum
Agnieszka Wróblewska
Menedżer Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
Izabela Grad
Menedżer Chóru NFM
Aleksandra Nowak
Menedżer Chóru Chłopięcego NFM
Katarzyna Markowicz
Menedżer Lutosławski Quartet - współpraca
Joanna Bogdańska
Menedżer West Side Sinfonietty, Wrocław Baroque Ensemble i Polish Cello Quartet

Dział koordynatorów i producentów wydarzeń artystycznych

Agata Michalak
Kierownik działu koordynatorów i producentów wydarzeń artystycznych
Jolanta Galary
Koordynator Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans, Koordynator kalendarza programowego
Oliwia Kosendiak
Producent, Koordynator serii koncertów kameralnych
Martyna Hnatyszak
Producent, Koordynator festiwalu Jazztopad oraz cyklu orkiestr gościnnych
Katarzyna Jodlowski
Producent, Koordynator festiwali: Musica Polonica Nova, Forum Musicum
Alicja Książek
Producent, Koordynator festiwalu Musica Electronica Nova
Małgorzata Klajn
Producent
Olga Kwiatek
Producent
Maria Lubczyńska
Producent
Joanna Lenart
Producent
Michał Szczerek
Producent
Maria Mąkowska
Producent

Dział edukacji i popularyzacji muzyki

Joanna Brylowska
Zastępca Kierownika działu edukacji i popularyzacji muzyki ds. Akademii Chóralnej
Dorota Małolepsza
Specjalista w biurze projektu Akademia Chóralna / Koordynator działań projektu „Śpiewająca Polska”
Ira Terebenets
Specjalista ds. projektów chóralnych / Koordynacja działań Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego
Wioleta Bruzi
Referent w Biurze Projektu Akademia Chóralna
Anna Musiał
Koordynator projektów „Filharmonia Dla Młodych”, „Filharmonia Familijna”, „Wyjazdowe Audycje Muzyczne”
Kalina Rosińska
Specjalista ds. koncertów edukacyjnych „ Koncerty Edukacyjne dla Młodzieży”, „Wyjazdowe Audycje Muzyczne”, „Spotkania z Muzyką Symfoniczną”
Olga Daroch
Koordynator Centrum Edukacyjnego NFM
Agnieszka Grudzień
Asystent w Centrum Edukacyjnym NFM
Anna Wilczyńska
Koordynator projektu „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” - współpraca
Agnieszka Ostapowicz
Specjalista ds. programów edukacyjnych
Grażyna Rogala-Szczerek
Specjalista ds. archiwizacji projektów edukacyjnych NFM – współpraca
Tomasz Kwieciński
Koordynator Akademii Orkiestrowej NFM

Dział Promocji i Sprzedaży

Kamila Janaszkiewicz
Kierownik Działu Promocji i Sprzedaży / Koordynator ds. wystaw w NFM
Wojciech Świerdzewski
Grafik kreatywny
Marta Gliwińska
Grafik kreatywny
Szymon Bira
Specjalista ds. reklamy / Specjalista ds. wystaw w NFM
Marta Niedźwiecka
Specjalista ds. wydawnictw
Anna Marks
Współpraca międzynarodowa, tłumacz języka angielskiego
Barbara Migurska
Koordynator projektów nagraniowych – wpółpraca
Paweł Piotrowicz
Koordynator dystrybucji materiałów reklamowych
Łukasz Rajchert
Fotograf
Karol Sokołowski
Asystent Fotografa
Bogusław Beszłej
Specjalista ds. dokumentacji i archiwizacji danych NFM

Dział promocji - Zespół ds. komunikacji

Katarzyna Darul
Koordynator zespołu ds. komunikacji
Oskar Łapeta
Specjalista ds. komunikacji
Dominika Otmar
Redaktor – korektor językowy
Joanna Zubel
Specjalista ds. komunikacji
Izabela Kłys
Asystent

Dział promocji - Zespół portali Internetowych i mediów społecznościowych

Agnieszka Truszkowska
Koordynator Zespołu Portali Internetowych i Mediów Społecznościowych
Przemysław Świątek
Specjalista ds. Portali Internetowych i Mediów Społecznościowych

Dział promocji - Zespół ds. pozyskiwania środków finansowych

Joanna Marszałek
Koordynator zespołu ds. pozyskiwania środków finansowych

Dział promocji - Biuro Prasowe

Agnieszka Frei
Koordynator biura prasowego
Olga Benedyktowicz
Specjalista ds. współpracy z mediami
Agnieszka Szachnowska-Cybulska
Zastępca Koordynatora Biura Prasowego

Dział sprzedaży

Katarzyna Szewczuk
Zastępca kierownika działu sprzedaży
Adrianna Hołdys
Specjalista ds. obsługi klienta
Nathalie Paprić
Specjalista ds. obsługi klienta
Aleksandra Zegar
Specjalista ds. obsługi klienta
Alicja Szczepaniak
Specjalista ds. sprzedaży
Karolina Kostwicka
Główny specjalista ds. marketingu
Małgorzata Woźnicka
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Dział sprzedaży - Zespół ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych

Sebastian Sroka
Koordynator zespołu ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych
Paulina Jendrychowska
Zastępca koordynatora zespołu ds. wynajmów i zewnętrznych wydarzeń komercyjnych

Dział produkcji technicznej

Ewa Schubert
Kierownik działu produkcji technicznej
Marta Piwowar-Wierzbicka
Specjalista ds. administracji w dziale produkcji technicznej
Rafał Kowalczyk
Koordynator techniczny projektów
Marcin Piłat
Koordynator techniczny projektów

Dział produkcji technicznej - Zespół ds. mechaniki i obsługi sceny

Maciej Komorowski
Koordynator zespołu ds. mechaniki sceny
Ryszard Mazurkiewicz
Pracownik estrady
Krystian Żychliński
Specjalista obsługi i mechaniki sceny
Paweł Ptaszek
Technik sceniczny
Rafał Żelechowski
Technik sceniczny
Andrzej Wysmyk
Technik sceniczny
Mateusz Maziarz
Technik sceniczny
Klaudiusz Łuszczyna
Specjalista obsługi i mechaniki sceny
Wojciech Kwinta
Technik sceniczny

Dział produkcji technicznej - Zespół ds. nagłośnienia i realizacji dźwięku

Piotr Papier
Koordynator zespołu ds. nagłośnienia i realizacji dźwięku
Łukasz Myszyński
Realizator dźwięku – Technik sceniczny
Michał Święcki
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny
Piotr Rudnicki
Technik - realizator dźwięku
Aleksander Sobecki
Technik – realizator dźwięku
Rafał Skiba
Specjalista ds. nagłośnienia – technik sceniczny

Dział produkcji technicznej - Zespół ds. oświetlenia i projekcji video

Zbigniew Bodzek
Koordynator zespołu ds. oświetlenia i projekcji video
Katarzyna Łasek
Technik oświetlenia
Tomasz Stypułkowski
Technik oświetlenia
Mikołaj Wolniewski
Technik oświetlenia

Dział zarządzania obiektem

Marcin Zając
Kierownik działu zarządzania obiektem
Joanna Tyczyńska
Zastępca kierownika Działu Zarządzania Obiektem
Andrzej Kurowski
Specjalista ds. BHP i P.Poż.
Teresa Benedyczak
Recepcjonistka
Joanna Pukienas
Recepcjonistka
Karol Gawroński
Pracownik administracyjno-gospodarczy
Maciej Kabała
Specjalista ds. BHP
Krzysztof Haremza
Główny Magazynier
Maciej Tabisz
Administrator Systemów Teleinformatycznych - współpraca
Krzysztof Tabisz
Administrator IT
Jakub Dąbrowski
Asystent w Zespole IT – współpraca
Dominika Rudkowska-Kołakowska
Specjalista ds. archiwum
Krzysztof Szymczak
Specjalista ds. obsługi instalacji niskoprądowych
Jakub Zienkiewicz
Specjalista ds. elektryki i systemu BMS
Mirosław Sobiech
Specjalista ds. instalacji niskoprądowych
Roman Pukalski
Konserwator
Robert Matkowski
Konserwator
Jacek Bukowiecki
Specjalista ds. obsługi instalacji niskoprądowych - współpraca
Marcin Kubera
Koordynator Zespołu Utrzymania Czystości

Zespół Kontrolingu i Rozliczeń

Anna Maciałek
Koordynator zespołu ds. kontrolingu i rozliczeń
Agnieszka Tracz
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń
Małgorzata Kuźmińska
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń
Karolina Baran
Specjalista ds. kontrolingu i rozliczeń

Zespół ds. Zamówień Publicznych

Karolina Wąsowicz
Koordynator zespołu ds. zamówień publicznych
Jędrzej Gajowiak
Specjalista ds. zamówień publicznych
Daniela Kretek
Asystentka w Zespole Zamówień Publicznych

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Wioletta Stasik
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Halina Piecka
Specjalista ds. organizacji pracy i kadr
Małgorzata Gimbut
Specjalista ds. płac
Agnieszka Szklarczuk-Wach
Specjalista ds. płac i kadr
Marta Sokołowska
Specjalista ds. płac i kadr
Jolanta Drozdowska
Specjalista ds. kadr i płac

Zespół ds. obsługi widowni

Joanna Wagner-Zadorska
Koordynator obsługi widowni
Krystian Barczyk
Specjalista ds. Organizacji Widowni

Zespół ds. logistyki wydarzeń

Renata Puczyńska
Koordynator zespołu ds. logistyki wydarzeń
Joanna Rokita
Specjalista ds. obsługi logistycznej projektów i wydarzeń
Krzysztof Stępniewski
Referent w zespole ds. Logistyki Wydarzeń
Łukasz Rataj
Referent w zespole ds. Logistyki Wydarzeń

Dział księgowości

Jolanta Wiewiórska
Główna Księgowa
Monika Mały
Zastępca Głównej Księgowej
Elżbieta Matczak
Księgowa ds. finansowych
Anna Opala
Księgowa ds. środków trwałych
Agata Błędowska
Księgowa ds. sprawozdawczości
Małgorzata Korysławska
Księgowa

Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez:

Rozwój działalności artystycznej i edukacyjnej NFM poprzez zakup sprzętu i wyposażenia współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury, dla której Instytucją Pośredniczącą jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. DZIAŁANIE: 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura I Środowisko 2014-2020 | Więcej o projekcie