UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Rozumiem

Archiwum NFM

70 lat historii napisanej muzyką

Posłuchaj niezapomnianych koncertów z Filharmonii Wrocławskiej, Wratislavii Cantans i innych festiwali. Zapraszamy do archiwum multimedialnego Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego na naszej stronie internetowej.

Znajdują się tu informacje o repertuarze i wykonawcach oraz nagrania z koncertów w formacie mp3.


Szukaj Biogramy

Wszelkie udostępnione do odsłuchania nagrania podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631 ze zm.). Jakiekolwiek korzystanie z nich, dozwolone jest jedynie na warunkach i w zakresie określonym przepisami ww. ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Udostępnienie pełnego nagrania przez Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego osobie zainteresowanej, może nastąpić jedynie po wypełnieniu i przesłaniu formularza/wniosku oraz po wyrażeniu pisemnej zgody przez Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego. Udostępnienie nagrania nastąpi jedynie do celów wskazanych w formularzu. Jakiekolwiek wykorzystanie nagrania do innych celów niż wskazane w formularzu jest zabronione.

31
grudnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Sylwester 2016
 
30
grudnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Sylwester 2016
 
21
grudnia 2016 | środa
godz. 11:30
Koncerty Edukacyjne dla Młodzieży
NFM, Sala Główna
Święty Mikołaj
 
21
grudnia 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Magda Umer i Święty Mikołaj
 
20
grudnia 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Magda Umer i Święty Mikołaj
 
18
grudnia 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna: Polskie kolędy i pastorałki
 
18
grudnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
NFM, Sala Główna
Barwy dźwięków – kolory tęczy
 
17
grudnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Potęga uczuć
 
17
grudnia 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Wielka Improwizacja - Tin Men & the Telephone
 
16
grudnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty wyjazdowe
Filharmonia Opolska im. J. Elsnera
Koncert symfoniczny
 
16
grudnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Czerwona
Świąteczne muzykowanie
 
15
grudnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Quaternion
 
15
grudnia 2016 | czwartek
godz. 20:00
Taniec w NFM
NFM, Sala Główna
Taniec w NFM | Huang Yi & KUKA
 
14
grudnia 2016 | środa
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych: Polskie kolędy i pastorałki
 
14
grudnia 2016 | środa
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych: Polskie kolędy i pastorałki
 
13
grudnia 2016 | wtorek
godz. 13:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
13
grudnia 2016 | wtorek
godz. 15:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
10
grudnia 2016 | sobota
godz. 20:00
Koncerty chóralne
sala koncertowa Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego
W stronę polifonii
 
08
grudnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Oratorium Marianum
Muzyka kameralna Józefa Elsnera
 
04
grudnia 2016 | niedziela
godz. 11:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Kameralna
Gordonki „Mikołajki z innej bajki”
 
04
grudnia 2016 | niedziela
godz. 12:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Kameralna
Gordonki „Mikołajki z innej bajki”
 
04
grudnia 2016 | niedziela
godz. 13:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Kameralna
Gordonki „Mikołajki z innej bajki”
 
04
grudnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Porgy and Bess
 
02
grudnia 2016 | piątek
godz. 17:30
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
02
grudnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Śpiewna modlitwa
 
02
grudnia 2016 | piątek
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Symfoniczna autobiografia
 
01
grudnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
W akordzie
 
30
listopada 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Gala Kabaretowa – Andrzeje 2016
 
29
listopada 2016 | wtorek
godz. 15:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
27
listopada 2016 | niedziela
godz. 12:00
Jazztopad Festival
mieszkania prywatne, Wrocław
Koncerty w mieszkaniach prywatnych
 
27
listopada 2016 | niedziela
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Jesienny wieczór kameralny
 
27
listopada 2016 | niedziela
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Główna
Hugh Masekela
 
26
listopada 2016 | sobota
godz. 10:00
Jazztopad Festival
Kino Nowe Horyzonty
Jazz morning kids | Poranki Jazzowe dla dzieci
 
26
listopada 2016 | sobota
godz. 12:00
Jazztopad Festival
mieszkania prywatne, Wrocław
Koncerty w mieszkaniach prywatnych
 
26
listopada 2016 | sobota
godz. 16:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Koncert jubileuszowy Szkoły Muzycznej
 
26
listopada 2016 | sobota
godz. 18:00
Jazztopad Festival
NFM, foyer -1
Panel dyskusyjny | Marcin Masecki
 
26
listopada 2016 | sobota
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czerwona
Bänz Oester & The Rainmakers | Marcin Masecki – premiera
 
25
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Iluminacje
 
25
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czarna
Far Out East – Improvised Japan
 
24
listopada 2016 | czwartek
godz. 16:30
Jazztopad Festival
NFM, foyer -1
Warsztaty gry na tsuzumi
 
24
listopada 2016 | czwartek
godz. 18:00
Jazztopad Festival
NFM, foyer -1
Far Out East | Japan | Panel dyskusyjny
 
24
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Freedom First – upamiętnienie Rewolucji Węgierskiej 1956 – Hungarian National Philharmonic Orchestra
 
24
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czarna
Far Out East – Traditional Japan | Koncert w ciemności
 
23
listopada 2016 | środa
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czerwona
The Necks
 
22
listopada 2016 | wtorek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czarna
Grdina – Houle – Loewen | Aruán Ortiz Trio
 
21
listopada 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Eroica | Młoda Polska Filharmonia I Ygal Meltzer
 
20
listopada 2016 | niedziela
godz. 16:00
Jazztopad Festival
NFM, foyer
Melting Pot Made in Wrocław
 
20
listopada 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Piotr Anderszewski i Lutosławski Quartet
 
20
listopada 2016 | niedziela
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czarna
Dzień węgierski
 
20
listopada 2016 | niedziela
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
YAMATO – The Drummers of Japan
 
19
listopada 2016 | sobota
godz. 10:00
Jazztopad Festival
Kino Nowe Horyzonty
Jazz morning kids | Poranki Jazzowe dla dzieci
 
19
listopada 2016 | sobota
godz. 17:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Europejska Studencka Orkiestra Symfoniczna
 
19
listopada 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty wyjazdowe
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej, Legnica
NFM Filharmonia Wrocławska w Legnicy
 
19
listopada 2016 | sobota
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Czerwona
Ricardo Gallo Cuarteto I Thomas de Pourquery | Supersonic
 
19
listopada 2016 | sobota
godz. 21:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncerty fortepianowe Mozarta | Piotr Anderszewski w NFM
 
18
listopada 2016 | piątek
godz. 18:00
Jazztopad Festival
NFM, foyer -1
Panel dyskusyjny | Muzycy kwartetu Wayne'a Shortera
 
18
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty chóralne
Ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej
Święto muzyków
 
18
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Główna
Wayne Shorter – The Unfolding | premiera
 
17
listopada 2016 | czwartek
godz. 18:00
Jazztopad Festival
NFM, foyer -1
Panel dyskusyjny | Jason Moran
 
17
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Jazztopad Festival
NFM, Sala Główna
Jason Moran | Wind – premiera
 
16
listopada 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Impromptus
 
12
listopada 2016 | sobota
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
2016 DOKĄD?
 
12
listopada 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Wielka Improwizacja – Batik
 
11
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
2016 DOKĄD?
 
10
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Z zachodu na wschód
 
10
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
2016 DOKĄD? | PREMIERA
 
06
listopada 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Marek Napiórkowski & Artur Lesicki
 
05
listopada 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Oratorium Marianum
Powrót do przeszłości
 
05
listopada 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Stabat Mater
 
04
listopada 2016 | piątek
godz. 13:30
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
04
listopada 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Santo subito
 
04
listopada 2016 | piątek
godz. 20:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
NFM, Sala Czerwona
Orfeo
 
03
listopada 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
W miniaturze
 
03
listopada 2016 | czwartek
godz. 20:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Lao Che w NFM
 
31
października 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Dziady. Recykling
 
29
października 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
W stronę ciszy
 
29
października 2016 | sobota
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Vicente Amigo
 
29
października 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Zaduszki Jazzowe
 
28
października 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Mistrzowie gitary
 
28
października 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty wyjazdowe
Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda
Koncert oratoryjny
 
27
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
NFM, Sala Główna
Rytmy Świata
 
27
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czarna
Mała nocna serenada
 
25
października 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Laureaci Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego
 
25
października 2016 | wtorek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Falk Zenker | Ensemble Nu:n
 
23
października 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna: Upiór w orkiestrze
 
23
października 2016 | niedziela
godz. 17:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Renaud Garcia-Fons Trio Arcoluz | Zainspirowany Hiszpanią
 
23
października 2016 | niedziela
godz. 17:00
Koncerty chóralne
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
Koncert Chóru Chłopięcego z Drezna
 
23
października 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Gloria in excelsis Deo
 
23
października 2016 | niedziela
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Richard Galliano & Sylvain Luc | Hommage À Edith Piaf
 
22
października 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czarna
Rutkowski & Kossowska „Blues on the bridge”
 
21
października 2016 | piątek
godz. 11:30
Koncerty Edukacyjne dla Młodzieży
NFM, Sala Główna
Wielka cisza - rzecz o Beethovenie
 
21
października 2016 | piątek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Anoushka Shankar | Land of Gold
 
20
października 2016 | czwartek
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Główna
Filharmonia dla Młodych: Upiór w orkiestrze
 
20
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Tokyo Symphony Orchestra
 
19
października 2016 | środa
godz. 09:00 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Główna
Filharmonia dla Młodych: Upiór w orkiestrze
 
18
października 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
W krainie dzieciństwa – wokalizy, kołysanki i pieśni dziecięce
 
18
października 2016 | wtorek
godz. 20:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Sequenza
 
15
października 2016 | sobota
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Koncert Wielkiej Orkiestry Symfonicznej Rotary Niemcy
 
15
października 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Wielka improwizacja - Orchestre National de Jazz
 
14
października 2016 | piątek
godz. 14:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
14
października 2016 | piątek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
NFM, Sala Główna
W Alpach
 
13
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Dolce pizzicato
 
12
października 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
NFM, Sala Główna
Zagrajmy w muzykę
 
10
października 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
09
października 2016 | niedziela
godz. 17:00
Koncerty chóralne
NFM, Sala Czerwona
Piosenki Witolda Lutosławskiego
 
09
października 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Wielki jubileusz
 
08
października 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Inauguracja sezonu NFM Leopoldinum
 
08
października 2016 | sobota
godz. 19:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona / Sala Czarna
Wielka Improwizacja – XJazz Festival Berlin i NFM
 
07
października 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Inauguracja sezonu symfonicznego
 
06
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Współbrzmienie
 
06
października 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej
Harmoniemusik: Muzyka rozrywkowa XVIII i XIX wieku
 
05
października 2016 | środa
godz. 19:00
Instytut Filmów Dźwiękoszczelnych
NFM, Sala Czerwona
Celuloidowy romans w Cis-dur
 
02
października 2016 | niedziela
godz. 16:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Maj zaczyna się we wtorek
 
01
października 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Thanks Jimi Symfonicznie
 
29
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Główna
Struna czasu – Mischa Maisky w NFM
 
29
września 2016 | czwartek
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Slovak Chamber Orchestra
 
25
września 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna: Ognista symfonia rytmów
 
25
września 2016 | niedziela
godz. 19:00
Taniec w NFM
NFM, Sala Główna
Taniec w NFM | Che Malambo
 
24
września 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
3 x Magnificat
 
24
września 2016 | sobota
godz. 20:00
Koncerty wyjazdowe
Sopot, Gwiazda Morza
Mozart – Msza c-moll
 
24
września 2016 | sobota
godz. 21:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona / Sala Czarna
Polish Jazz Showcase – Europejska Konferencja Jazzowa
 
23
września 2016 | piątek
godz. 21:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Polish Jazz Showcase – Europejska Konferencja Jazzowa
 
22
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncert specjalny z okazji Jubileuszu Jana Ślęka
 
22
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej
Genesis
 
22
września 2016 | czwartek
godz. 21:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Polish Jazz Showcase – Europejska Konferencja Jazzowa
 
21
września 2016 | środa
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Wielka Improwizacja – Aki Takase & Yui Kawaguchi „Cadenza - Die Stadt im Klavier V”
 
19
września 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Recital fortepianowy Sofii Gulyak
 
18
września 2016 | niedziela
godz. 11:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Dźwięki mają duszę
 
18
września 2016 | niedziela
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Pasja wg św. Mateusza
 
18
września 2016 | niedziela
godz. 20:00
Koncerty wyjazdowe
Marienkirche
Musikfest Erzgebirge - koncert Wrocławskiej Orkiestry Barokowej
 
17
września 2016 | sobota
godz. 17:30
Wratislavia Cantans
kościół św. Stanisława, Doroty i Wacława
Młodzi Mistrzowie
 
17
września 2016 | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Kościół Pokoju
Świdnica: Ojcowie i synowie
 
17
września 2016 | sobota
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Biber – Missa Salisburgensis
 
16
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Czerwona
Ojcowie i synowie
 
16
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
kolegiata Wniebowzięcia NMP
Głogów: Duch bułgarskiej pieśni
 
16
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Kamieniec Ząbkowicki, kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Starszego
Kamieniec Ząbkowicki: Młodzi Mistrzowie
 
15
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Syców: Duch bułgarskiej pieśni
 
15
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Malczyce, kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
Malczyce: Młodzi Mistrzowie
 
15
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
Jego Królewska Mość Mozart
 
15
września 2016 | czwartek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans w regionie
kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Krotoszyn: Ojcowie i synowie
 
14
września 2016 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Akademia Rycerska, Sala Królewska
Legnica: Młodzi Mistrzowie
 
14
września 2016 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Oratorium Marianum
Improvvisando
 
14
września 2016 | środa
godz. 19:30
Wratislavia Cantans w regionie
kościół pw. Niepokalanego Serca NMP, ul. Kościelna 4
Siechnice: Duch bułgarskiej pieśni
 
13
września 2016 | wtorek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Tajemnicze głosy
 
13
września 2016 | wtorek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans w regionie
kościół Matki Bożej Różańcowej
Kłodzko: Improvvisando
 
12
września 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Orient – Okcydent
 
11
września 2016 | niedziela
godz. 12:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Czerwona / Sala Czarna
Różne smaki muzyki
 
11
września 2016 | niedziela
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Pasja wg św. Jana. I Ty musisz cierpieć
 
11
września 2016 | niedziela
godz. 19:30
Wratislavia Cantans w regionie
kościół pw. Wniebowzięcia NMP
Bielawa: Enigma Fortuna
 
10
września 2016 | sobota
godz. 18:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Kameralna
Enigma Fortuna
 
10
września 2016 | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego
Szczawno-Zdrój: Różne smaki muzyki – Tafelmusik
 
10
września 2016 | sobota
godz. 21:00
Wratislavia Cantans
Oratorium Marianum
Przygody
 
09
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
bazylika mniejsza Nawiedzenia NMP
Bardo: Affetti musicali
 
09
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Oława, Centrum Sztuki
Oława: Różne smaki muzyki - Tafelmusik
 
09
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
bazylika mniejsza Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja
Bolesławiec: I Ty musisz cierpieć
 
09
września 2016 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Et Lux
 
08
września 2016 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Ratusz, Sala Wielka
Affetti musicali
 
08
września 2016 | czwartek
godz. 21:30
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Czerwona
Sonaty Mozarta na pianoforte i skrzypce
 
07
września 2016 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
Brzeg, Ratusz
Brzeg: Sonaty Mozarta na pianoforte i skrzypce
 
07
września 2016 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Dynastia Bachów – 150 lat tradycji motetowej
 
06
września 2016 | wtorek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans w regionie
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Środa Śląska: Dynastia Bachów – 150 lat tradycji motetowej
 
06
września 2016 | wtorek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Czerwona
Mozart Improwizujący – koncert odwołany
 
05
września 2016 | poniedziałek
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Oratorium Marianum
Koncert Chóru Chłopięcego NFM
 
05
września 2016 | poniedziałek
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
W królestwie Miłości i Duszy
 
04
września 2016 | niedziela
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Dziewiąta Beethovena
 
03
września 2016 | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
NFM, Sala Główna
Symfonia pamięci
 
02
września 2016 | piątek
godz. 19:30
Koncerty wyjazdowe
Gstaad, Szwajcaria
Beethoven4all – Symphony No. 9
 
01
września 2016 | czwartek
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Michał Lorenc – muzyka filmowa
 
28
sierpnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
KS Gwardia (Nowa Giełda)
Zapomniane Miasto: Janusz Prusinowski Kompania
 
28
sierpnia 2016 | niedziela
godz. 19:30
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Krzyżowa Music 2016
 
27
sierpnia 2016 | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
Mauzoleum Piastów Śląskich
O Padua – sidus praeclarum
 
25
sierpnia 2016 | czwartek
godz. 20:00
Forum Musicum
Ratusz, Sala Wielka
Koncert młodych wykonawców
 
24
sierpnia 2016 | środa
godz. 20:00
Forum Musicum
Oratorium Marianum
Perły muzyki gdańskiego baroku
 
22
sierpnia 2016 | poniedziałek
godz. 19:30
Muzyka świata
NFM, Sala Główna
Kamasi Washington
 
21
sierpnia 2016 | niedziela
godz. 18:00 19:00
Zapomniane Miasto
Dawna Apteka Uniwersytecka
Zapomniane Miasto: Władysław Kosendiak
 
21
sierpnia 2016 | niedziela
godz. 21:00
Forum Musicum
Rynek, Wrocław
Kamienny pióropusz – wydarzenie towarzyszące
 
20
sierpnia 2016 | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
Ratusz, Sala Wielka
Cracovia civitas – muzyka z XV wiecznych rękopisów krakowskich
 
18
sierpnia 2016 | czwartek
godz. 20:00
Forum Musicum
katedra św. Jana Chrzciciela
Kapelmistrzowie wrocławskiej katedry
 
14
sierpnia 2016 | niedziela
godz. 18:00 19:00
Zapomniane Miasto
Dawna kamienica Sachsów
Zapomniane Miasto: Malwina Lipiec
 
13
sierpnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncert European Union Youth Orchestra
 
11
sierpnia 2016 | czwartek
godz. 20:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej
Wrocławska muzyka organowa
 
09
sierpnia 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
KONTRA-JAZZ
 
06
sierpnia 2016 | sobota
godz. 18:00
Singing Europe
NFM, Sala Główna
Singing Europe - Aleksandra Kurzak/Roberto Alagna
 
03
sierpnia 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Święto wiolonczeli
 
31
lipca 2016 | niedziela
godz. 19:30
Koncerty orkiestrowe
Ratusz, Sala Wielka
Koncert Inauguracyjny Festiwalu "X Śląskie Lato Muzyczne”
 
30
lipca 2016 | sobota
godz. 17:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
River of Fundament
 
30
lipca 2016 | sobota
godz. 18:00
Singing Europe
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
Singing Europe
 
29
lipca 2016 | piątek
godz. 17:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
River of Fundament
 
24
lipca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Pałac Leipzigerów (obecnie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Proxima)
Zapomniane Miasto: Polish Cello Quartet
 
23
lipca 2016 | sobota
godz. 18:00
Singing Europe
Stadion Miejski we Wrocławiu
Singing Europe
 
23
lipca 2016 | sobota
godz. 20:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Zagubiona autostrada
 
21
lipca 2016 | czwartek
godz. 20:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Zagubiona autostrada
 
17
lipca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego
Chór w operze barokowej - Szczawno Zdrój
 
17
lipca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Zapomniane Miasto: Michał Lasota
 
16
lipca 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Teatr Stary
Chór w operze barokowej - Bolesławiec
 
15
lipca 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Oratorium Marianum
Chór w operze barokowej - Wrocław
 
10
lipca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Zapomniane Miasto: Tomasz Hajda
 
09
lipca 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Koncert Gwiazd
 
07
lipca 2016 | czwartek
godz. 20:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Refektarz Ossolineum
Lutnista doskonały
 
03
lipca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Dawny Dworzec Kolejki Wąskotorowej
Zapomniane Miasto: Zbigniew Pilch
 
01
lipca 2016 | piątek
godz. 21:00
Muzyka świata
NFM, Sala Główna
Branford Marsalis Quartet with Special Guest Kurt Elling
 
26
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Dawna Klinika Psychiatrii i Chorób Nerwowych
Zapomniane Miasto: Igor Gawlikowski
 
26
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Le Spectre de la Rose
 
26
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
NFM, Sala Główna
Perła polskiego baroku
 
23
czerwca 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Kwartety fortepianowe
 
19
czerwca 2016 | niedziela
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Czerwona
Gordonki „Klasyka nieklasycznie”
 
19
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Haydn – Pory roku
 
18
czerwca 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Recital fortepianowy Stanisława Sołowiewa
 
18
czerwca 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Poematy natury
 
18
czerwca 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Wielka Improwizacja: High Definition Quartet
 
16
czerwca 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Pod prąd – ze Szczecina do Wrocławia
 
16
czerwca 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Sześć razy dwa równa się G-dur
 
15
czerwca 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Osiem pór roku (Vivaldi i Piazzolla)
 
14
czerwca 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Recital Øysteina Baadsvika
 
14
czerwca 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Spotkanie pokoleń
 
13
czerwca 2016 | poniedziałek
godz. 17:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
12
czerwca 2016 | niedziela
godz. 11:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Główna
Dzieci rządzą sceną
 
12
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Koncert Zespołu Kameralnego „Kijowscy soliści”
 
12
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Zapomniane Miasto: Jacek Hałas
 
11
czerwca 2016 | sobota
godz. 11:00
Centrum Edukacyjne
NFM, Sala Czerwona
Melodie Dzieciństwa
 
11
czerwca 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Metamorfozy
 
09
czerwca 2016 | czwartek
godz. 11:30
Koncerty Edukacyjne dla Młodzieży
NFM, Sala Główna
Koncert Edukacyjny dla Młodzieży: „Gwiazdy muzyki rozrywkowej – lata 60. i 70.”
 
09
czerwca 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
LutosAir Quintet współcześnie
 
08
czerwca 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncert symfoniczny - Tristan i Izolda cz. 2
 
07
czerwca 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncert symfoniczny - Tristan i Izolda cz.1
 
05
czerwca 2016 | niedziela
godz. 16:30
Koncerty wyjazdowe
Kościół św. Katarzyny
Perła polskiego baroku
 
05
czerwca 2016 | niedziela
godz. 18:00
Recital
NFM, Sala Czerwona
Recital Richarda Goode - koncert odwołany
 
04
czerwca 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty wyjazdowe
Katedra
Perła polskiego baroku
 
04
czerwca 2016 | sobota
godz. 19:00
Leo Festiwal
NFM, Sala Główna
Dwie orkiestry i skrzypce solo
 
04
czerwca 2016 | sobota
godz. 21:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio feat.Dj & Vj
 
03
czerwca 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty wyjazdowe
Ratusz Staromiejski
Perła polskiego baroku
 
03
czerwca 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Zakończenie sezonu artystycznego NFM Filharmonii Wrocławskiej
 
03
czerwca 2016 | piątek
godz. 19:30
Koncerty wyjazdowe
sala koncertowa Filharmonii Narodowej
Koncert wyjazdowy Chóru NFM
 
01
czerwca 2016 | środa
godz. 17:00
Leo Festiwal
plac przed NFM / foyer -3 / Sala Czerwona / Sala Czarna
Festival du corps – cz. I-IV
 
01
czerwca 2016 | środa
godz. 20:00
Leo Festiwal
NFM, Sala Główna
Festival du corps: cz. V
 
30
maja 2016 | poniedziałek
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Wiener Philharmoniker
 
29
maja 2016 | niedziela
godz. 12:00
Leo Festiwal
NFM, Sala Główna
Opera dla dzieci – Brzydkie kaczątko
 
29
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Zapomniane Miasto: Rafał Łuc
 
29
maja 2016 | niedziela
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Czerwona
Tanz Company Gervasi
 
27
maja 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Koncert dyplomantów kierunków Dyrygentura i Instrumentalistyka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z NFM Filharmonią Wrocławską
 
25
maja 2016 | środa
godz. 20:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
London Symphony Orchestra
 
24
maja 2016 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Czarna
Maj z Muzyką Dawną
 
23
maja 2016 | poniedziałek
godz. 14:00
Musica Electronica Nova
Instytut Muzykologii Uniwersytetu Wrocławskiego
Paryż – dźwiękowy arras
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna „Trapez – historia cyrkowca”
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 11:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Panorama wyobraźni, czyli dźwiękowe portrety miast – sesje dla dzieci
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 12:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Wzrastanie, czyli jak rosną dźwięki – sesje dla dzieci
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 13:00 20:00
Musica Electronica Nova – instalacje
plac Wolności (przed NFM)
Germination / Kiełkowanie: Instalacja – pokaz dźwiękowy
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 13:30
Musica Electronica Nova – instalacje
NFM, foyer -1
Germination / Kiełkowanie - spotkanie z twórcami instalacji
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 17:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Dźwięki Berlina – pomiędzy zewnętrznymi i wewnętrznymi przestrzeniami dźwięku
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Kameralna
Interaktywna gra dźwięków
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
J.S. Bach - oratorium, kantata, msza
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 19:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Paryż – dźwiękowy arras
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 20:30
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Portrety miast – Barcelona
 
22
maja 2016 | niedziela
godz. 21:45
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Oslo:Realne-Surrealne
 
21
maja 2016 | sobota
godz. 11:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Panorama wyobraźni, czyli dźwiękowe portrety miast – sesje dla dzieci
 
21
maja 2016 | sobota
godz. 12:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Wzrastanie, czyli jak rosną dźwięki – sesje dla dzieci
 
21
maja 2016 | sobota
godz. 13:00 21:30
Musica Electronica Nova – instalacje
plac Wolności (przed NFM)
Germination / Kiełkowanie: Instalacja – pokaz dźwiękowy
 
21
maja 2016 | sobota
godz. 19:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czerwona
Inside - Outside / koncert specjalny
 
21
maja 2016 | sobota
godz. 22:00
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Nikola Kołodziejczyk Instant Ensemble
 
20
maja 2016 | piątek
godz. 11:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Panorama wyobraźni, czyli dźwiękowe portrety miast – sesje dla dzieci
 
20
maja 2016 | piątek
godz. 12:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Wzrastanie, czyli jak rosną dźwięki – sesje dla dzieci
 
20
maja 2016 | piątek
godz. 19:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Główna
Konfrontacje – koncert symfoniczny
 
20
maja 2016 | piątek
godz. 21:30
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Wilno – rozdroża
 
20
maja 2016 | piątek
godz. 22:30
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Portrety miast – Tallinn
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 09:00 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych „Trapez – historia cyrkowca”
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 11:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Panorama wyobraźni, czyli dźwiękowe portrety miast – sesje dla dzieci
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 12:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Wzrastanie, czyli jak rosną dźwięki – sesje dla dzieci
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 18:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Portrety miast – Wrocław
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 19:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Portrety miast – Miasta Basków
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Oratorium Marianum
Maj z Muzyką Dawną
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 20:00
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Portrety miast – Warszawa
 
19
maja 2016 | czwartek
godz. 21:30
Musica Electronica Nova
NFM, Sala Czarna
Cityscape Kraków
 
18
maja 2016 | środa
godz. 09:00 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych „Trapez – historia cyrkowca”
 
17
maja 2016 | wtorek
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych „Trapez – historia cyrkowca”
 
16
maja 2016 | poniedziałek
godz. 20:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
NFM, Sala Czarna
ElettroVoce
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 10:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Carl Orff "Carmina Burana" – próba otwarta
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 16:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Czerwona
Jubileusz 20-lecia Orkiestry Kameralnej Wratislavia
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Carl Orff – Carmina Burana
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Dawna fabryka Wódek Schirdewana
Zapomniane Miasto: Aleksandra Wasik
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Koncert kameralny - NFM Ensemble
 
15
maja 2016 | niedziela
godz. 21:00
TAURON | MEN poleca
NFM, Sala Czarna
Eco Expanded City | Wro Art Center
 
14
maja 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Majowy wieczór kameralny
 
14
maja 2016 | sobota
godz. 21:00
TAURON | MEN poleca
NFM, Sala Czarna
Eco Expanded City | Wro Art Center
 
13
maja 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Beethoven – VIII Symfonia
 
13
maja 2016 | piątek
godz. 21:00
TAURON | MEN poleca
NFM, Sala Czarna
Eco Expanded City | Wro Art Center
 
12
maja 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Sonaty na wiolonczelę i fortepian
 
12
maja 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Ratusz, Sala Wielka
Sacrum et profanum
 
11
maja 2016 | środa
godz. 17:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
10
maja 2016 | wtorek
godz. 17:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
08
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Zapomniane Miasto
Dworzec Nadodrze
Zapomniane Miasto: Kajetan Galas
 
08
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Zuzanna i starcy
 
07
maja 2016 | sobota
godz. 17:00
Koncerty specjalne
NFM, foyer
Interaktywny Pasaż Dźwiękowy: Przestrzenne Doświadczenie Historii Wrocławia | Oficjalne otwarcie
 
07
maja 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty chóralne
NFM, Sala Czerwona
Chór i Zespół instrumentów dętych
 
07
maja 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Wielka Improwizacja: Obara International
 
06
maja 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Rostkowski vs. Feat.
 
05
maja 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Z zorzą polarną w tle
 
04
maja 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Koncert Kameralny - Lutosławski Quartet
 
01
maja 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego
Koncert Akademii Chóralnej w Olsztynie
 
30
kwietnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Muzeum Zamkowe w Malborku
Koncert Akademii Chóralnej w Malborku
 
30
kwietnia 2016 | sobota
godz. 20:00
Melting Pot
NFM, Sala Główna
Jazz fever
 
29
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty Akademii Chóralnej
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Koncert Akademii Chóralnej w Gdańsku
 
29
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Speaking concerts
NFM, Sala Główna
Po diabła orkiestrze dyrygent? - z cyklu „Speaking Concerts”
 
28
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Tango!
 
28
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Aula Ossolineum
Przy dźwiękach fortepianu: XIX-wieczny salon muzyczny
 
24
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna „Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
 
24
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
NFM, Sala Czerwona
Koncert Chóru NFM „Śpiewający Szekspir"
 
24
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 19:00
Koncerty wyjazdowe
Zamek Królewski, Sala Wielka
Skarby muzyki polskiej XVII i XVIII w. - koncert wyjazdowy
 
24
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 19:00
Muzyka świata
NFM, Sala Główna
Jazz i muzyka świata - Lula Pena
 
23
kwietnia 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Atom String Quartet
 
23
kwietnia 2016 | sobota
godz. 19:30
Koncerty wyjazdowe
Królewska Katedra na Wawelu pw. św. Stanisława BM i Św. Wacława
Skarby muzyki polskiej XVII i XVIII w. - koncert wyjazdowy
 
23
kwietnia 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czerwona
Wielka Improwizacja: Monika Borzym
 
22
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Kaspszyk i NFM Filharmonia Wrocławska
 
22
kwietnia 2016 | piątek
godz. 20:15
Koncerty wyjazdowe
Voorschoten, Holandia
Skarby muzyki polskiej XVII i XVIII w. - koncert wyjazdowy
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych:„Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych:„Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 11:30
Koncerty Edukacyjne dla Młodzieży
NFM, Sala Główna
Koncert Edukacyjny dla młodzieży: Piękna nasza Polska cała
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 18:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
Piękna nasza Polska cała - Mazowsze w NFM
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Jakowicz & Jakowicz
 
21
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
Ratusz, Sala Wielka
Affetti e passaggi
 
20
kwietnia 2016 | środa
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia Dla Młodych „Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
 
20
kwietnia 2016 | środa
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych:„Opowieść o muzykalnych kamieniach i śpiewających dzbanach”
 
17
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Czerwona
Recital fortepianowy Szymona Nehringa
 
16
kwietnia 2016 | sobota
godz. 18:00
1000 lat muzyki we Wrocławiu
NFM, Sala Główna
Zagubione w czasie
 
16
kwietnia 2016 | sobota
godz. 18:45
Koncerty chóralne
Kościół św. Karola Boromeusza we Wrocławiu
Magnificat
 
16
kwietnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czerwona
Czucie i wiara a mędrca szkiełko i oko III. Dalekie echo proroka
 
15
kwietnia 2016 | piątek
godz. 17:00
Musica Polonica Nova
NFM, Green Room
zamowieniakompozytorskie.pl – źródło polskiej muzyki najnowszej
 
15
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Główna
Czucie i wiara a mędrca szkiełko i oko II. Koncentrująco
 
14
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 17:00
Musica Polonica Nova
NFM, Green Room
Wykład Pawła Krzaczkowskiego – wydarzenie towarzyszące
 
14
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czarna
Smyczkowy Octopus
 
14
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 21:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czerwona
Improwizje
 
13
kwietnia 2016 | środa
godz. 17:00
Musica Polonica Nova
NFM, foyer -1
Wykład Rafała Augustyna – wydarzenie towarzyszące
 
13
kwietnia 2016 | środa
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czarna
+49+48=?
 
13
kwietnia 2016 | środa
godz. 21:00
Musica Polonica Nova
Naczelna Organizacja Techniczna (NOT)
Trąby i przestrzeń. U bram Jerycha
 
12
kwietnia 2016 | wtorek
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czerwona
Maszyniszcze – hańba czy chluba? Bajki robotów II
 
11
kwietnia 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czarna
KLAWIKORD PLUS
 
10
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Mesjasz
 
09
kwietnia 2016 | sobota
godz. 18:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czerwona
Czucie i wiara a mędrca szkiełko i oko I. Tam i z powrotem
 
09
kwietnia 2016 | sobota
godz. 20:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Kameralna
+358+48=?
 
09
kwietnia 2016 | sobota
godz. 20:30
Wielka improwizacja
NFM, Sala Czarna
Wielka Improwizacja: RGG | Verneri Pohjola
 
08
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Musica Polonica Nova
NFM, Sala Czerwona
Co? Opera! Bajki robotów
 
07
kwietnia 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Hornet Quartet
 
06
kwietnia 2016 | środa
godz. 20:00
Muzyka świata
NFM, Sala Główna
Jazz i muzyka świata - Dianne Reeves i NFM Filharmonia Wrocławska
 
04
kwietnia 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Koncert Nadziei
 
03
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna: „Oku-la-la-ry"
 
03
kwietnia 2016 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
NFM, Sala Czerwona
Harvard-Westlake Chamber Singers
 
02
kwietnia 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
Minimalizm na struny
 
02
kwietnia 2016 | sobota
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
NFM, Sala Główna
Matt Dusk
 
01
kwietnia 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Biały kruk
 
31
marca 2016 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
NFM, Sala Kameralna
Siódemki wspaniałych
 
30
marca 2016 | środa
godz. 09:00 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Główna
Filharmonia dla Młodych: „Oku-la-la-ry"
 
23
marca 2016 | środa
godz. 17:00
Zwiedzanie NFM
NFM, sale koncertowe
Zwiedzanie Narodowego Forum Muzyki
 
23
marca 2016 | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Responsoria na Wielki Tydzień
 
21
marca 2016 | poniedziałek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
NFM, Sala Główna
20. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena
 
20
marca 2016 | niedziela
godz. 11:00
Filharmonia Familijna
NFM, Sala Główna
Filharmonia Familijna „Ballet de la musique”
 
19
marca 2016 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Czerwona
19 smyczków
 
18
marca 2016 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
NFM, Sala Główna
Budapest Festival Orchestra
 
17
marca 2016 | czwartek
godz. 09:00 11:30
Filharmonia dla Młodych
NFM, Sala Czerwona
Filharmonia dla Młodych „Ballet de la Musique”