UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Rozumiem

Nabór do 5.08
Aktualności
Forum Musicum 2021 – wolontariat
 
Bilety w sprzedaży
Aktualności
56. Wratislavia Cantans
 
Komunikat
Aktualności
Przeniesione wydarzenia zewnętrznych organizatorów w NFM
 
Bilety w sprzedaży
Aktualności
Jazz i muzyka świata
 
Ostatnie miejsca: 2
04
sierpnia 2021 | środa
godz. 19:30
Koncerty organowe
Sala Główna
Dzwony z Westminster
Organy w NFM – Roman Perucki
Ostatnie miejsca: 7
13
sierpnia 2021 | piątek
godz. 20:00
Forum Musicum
Ratusz, Sala Wielka
Muzyka czasów Ludwika Świętego
Diabolus in Musica
Ostatnie miejsca: 8
14
sierpnia 2021 | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
Kościół św. Macieja
Estońskie pieśni religijne XVI w.
Heinavanker / Margo Kõlar
18
sierpnia 2021 | środa
godz. 19:30
Koncerty organowe
Sala Główna, estrada w odwróceniu
Róże św. Teresy
Organy w NFM – Elżbieta Karolak
19
sierpnia 2021 | czwartek
godz. 18:00
Forum Musicum
Sala Czerwona
Bajka o czterech księżniczkach
Capella all'Antico
Ostatnie miejsca: 40
20
sierpnia 2021 | piątek
godz. 20:00
Forum Musicum
Aula Ossolineum
Franz Schubert – pieśni wielogłosowe
Ars Cantus / Tomasz Dobrzański
Ostatnie miejsca: 18
21
sierpnia 2021 | sobota
godz. 20:00
Forum Musicum
Klubokawiarnia Mleczarnia
Śpiewy i tańce
Maniucha Bikont / Joanna Skowrońska
Ostatnie miejsca: 11
22
sierpnia 2021 | niedziela
godz. 20:00
Forum Musicum
Ratusz, Sala Wielka
Pieśń wieczorna
Ensemble Morgaine
03
września 2021 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Niech śpiewa cały świat
Kožená / Ward
03
września 2021 | piątek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
Centrum Kultury i Sztuki Muza
Werther – Nowogrodziec
Wrocławska Orkiestra Barokowa
04
września 2021 | sobota
godz. 17:00
Wratislavia Cantans
Muzeum Architektury
Werther
Wrocławska Orkiestra Barokowa
04
września 2021 | sobota
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Akademia Rycerska, Sala Królewska
Poza ciszą – Legnica
Quatuor Mosaïques
Ostatnie miejsca: 29
04
września 2021 | sobota
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
Sala Czerwona
Pierrot lunaire
Zubel / Klangforum Wien
04
września 2021 | sobota
godz. 23:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Eksplozje
Zubel / Mitterer
Ostatnie miejsca: 21
05
września 2021 | niedziela
godz. 17:00
Wratislavia Cantans
Sala Czerwona
Poza ciszą
Quatuor Mosaïques
05
września 2021 | niedziela
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
W blasku Haydna
Antonini / Il Giardino Armonico
06
września 2021 | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
bazylika mniejsza Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja
Caribbean Concert Spirituel – Bolesławiec
Memelsdorff / Arlequin Philosophe
06
września 2021 | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Źródła śpiewu – Syców
A cappella Leopolis
06
września 2021 | poniedziałek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. Marii Magdaleny, katedra Kościoła polskokatolickiego
La Serenissima
Coro e Orchestra Ghislieri
07
września 2021 | wtorek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Caribbean Concert Spirituel
Memelsdorff / Arlequin Philosophe
07
września 2021 | wtorek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
bazylika mniejsza Nawiedzenia NMP
Źródła śpiewu – Bardo
A cappella Leopolis
08
września 2021 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego
Gran Partita – Szczawno-Zdrój
Zefiro Ensemble
08
września 2021 | środa
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja
Sublimacja brzmienia
Paul Van Nevel / Huelgas Ensemble
08
września 2021 | środa
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. Jana Chrzciciela
Źródła śpiewu – Krotoszyn
A cappella Leopolis
09
września 2021 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
bazylika mniejsza św. św. Apostołów Piotra i Pawła
Sublimacja brzmienia – Strzegom
Paul Van Nevel / Huelgas Ensemble
09
września 2021 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kolegiata Wniebowzięcia NMP
Źródła śpiewu – Głogów
A cappella Leopolis
Ostatnie miejsca: 50
09
września 2021 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła
Trwanie – Nysa
Wrocław Baroque Ensemble
09
września 2021 | czwartek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Energie połączone
Zefiro Ensemble
10
września 2021 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
kościół pw. św. Andrzeja Apostoła
Źródła śpiewu – Środa Śląska
A cappella Leopolis
10
września 2021 | piątek
godz. 19:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Narodziny muzyki współczesnej
Foster / NOSPR
10
września 2021 | piątek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
kościół pw. Wniebowzięcia NMP
Trwanie – Kłodzko
Wrocław Baroque Ensemble
10
września 2021 | piątek
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
kościół pw. Wniebowzięcia NMP
La Giuditta – Bielawa
Aleksandra Rupocinska
11
września 2021 | sobota
godz. 17:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
9/11: In memoriam
NFM Orkiestra Leopoldinum
11
września 2021 | sobota
godz. 19:30
Wratislavia Cantans
bazylika mniejsza pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
La Giuditta – Oleśnica
Aleksandra Rupocinska
Ostatnie miejsca: 18
11
września 2021 | sobota
godz. 20:00
Wratislavia Cantans
kościół św. Stanisława, Doroty i Wacława
Trwanie
Wrocław Baroque Ensemble
12
września 2021 | niedziela
godz. 12:00
Wratislavia Cantans
Sala Czerwona
La Giuditta
Aleksandra Rupocinska
12
września 2021 | niedziela
godz. 18:00
Wratislavia Cantans
Sala Główna
Epoka romantyczna
Chor des Bayerischen Rundfunks
18
września 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Kwartety Razumowskiego
J. Swensen / NFM Orkiestra Leopoldinum
18
września 2021 | sobota
godz. 20:00
Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
Sala Czerwona
Trio Heinz Herbert
 
Ostatnie miejsca: 4
19
września 2021 | niedziela
godz. 20:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Anna Maria Jopek – Przestworza
 
20
września 2021 | poniedziałek
godz. 20:30
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Maleńczuk + Rhytm Section
 
01
października 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Piotr Anderszewski i NFM Filharmonia Wrocławska
Inauguracja sezonu symfonicznego
03
października 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna, estrada w odwróceniu
The Best of Händel
L. Cummings / Wrocławska Orkiestra Barokowa
03
października 2021 | niedziela
godz. 20:00
Taniec w NFM
Sala Czerwona
Trans_Miss(i)on
Taniec w NFM
06
października 2021 | środa
godz. 20:00
Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
Sala Główna
Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis
 
07
października 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Kameralna
Wajnberg odkryty
Premiera nowo odkrytych pieśni
08
października 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Elīna Garanča w NFM
Karel Mark Chichon / NFM Filharmonia Wrocławska
10
października 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna, estrada w odwróceniu
Rekonstrukcja muzyczna hołdu lennego Stanów Śląskich
Ensemble Polyharmonique / Wrocławska Orkiestra Barokowa
12
października 2021 | wtorek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Stare Dobre Małżeństwo w NFM
 
13
października 2021 | środa
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Lithuanian Chamber Orchestra – Carmen
Sergey Krylov / Giunter Percussion
14
października 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Sala Główna
Andrzej Boreyko i Orkiestra Filharmonii Narodowej
 
15
października 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Skrzypcowe wyzwania
Michał Klauza / Bartłomiej Nizioł
16
października 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Czerwona
Śpiew duszy
Aleksander Sitkovetzky / NFM Leopoldinum
18
października 2021 | poniedziałek
godz. 18:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Wojciech Mazolewski Quintet – Komeda
Zalewski / Miuosh / Kwiat Jabłoni
20
października 2021 | środa
godz. 19:30
Koncerty organowe
Sala Główna
Muzyka z katedry Notre-Dame
Organy w NFM – Philippe Lefebvre
21
października 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty specjalne
Sala Czerwona
Fides et ratio
Koncert z okazji Dnia Papieskiego
22
października 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Mistrz współczesności
Marzena Diakun / NFM Filharmonia Wrocławska
23
października 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna, estrada w odwróceniu
Apollo i muzy
50. rocznica śmierci Igora Strawińskiego
24
października 2021 | niedziela
godz. 15:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
 
24
października 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty kameralne
Sala Kameralna
Ogród miłości
Bartłomiej Duś & LutosAir Quintet
28
października 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Kameralna
Aria brillante – operowe inspiracje
Art Chamber Duo
29
października 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Koncert z udziałem laureata XVIII Konkursu Chopinowskiego
Andrew Litton / NFM Filharmonia Wrocławska
30
października 2021 | sobota
godz. 18:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Grupa MoCarta & Hrabi i Przyjaciele
 
30
października 2021 | sobota
godz. 19:00
Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
Sala Czerwona
Dave Gisler Trio feat. Jaimie Branch
 
04
listopada 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Kameralna
Oktet Schuberta
NFM Ensemble
05
listopada 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Symfonia bohaterska
Marek Pijarowski / NFM Filharmonia Wrocławska
06
listopada 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Astor Piazzolla – Aconcagua
Juanjo Mosalini / NFM Orkiestra Leopoldinum
08
listopada 2021 | poniedziałek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Alicja Majewska | Chce się żyć
 
09
listopada 2021 | wtorek
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
09
listopada 2021 | wtorek
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
10
listopada 2021 | środa
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
10
listopada 2021 | środa
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
11
listopada 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Pieśni Chopina
Olga Pasiecznik / West Side Sinfonietta
14
listopada 2021 | niedziela
godz. 10:00
Filharmonia Familijna
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
14
listopada 2021 | niedziela
godz. 12:30
Filharmonia Familijna
Sala Główna
Pulcinella i łobuziaki z orkiestry
NFM Fiharmonia Wrocławska
23
listopada 2021 | wtorek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Artur Andrus i jego goście
Przeniesiony na 23.11.2021
25
listopada 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Czerwona
Recital chopinowski
Piotr Alexewicz
26
listopada 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Klejnot serca
Michael Barenboim / Gilbert Varga
27
listopada 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty specjalne
Sala Główna
Wrocławska Gala Kabaretowa: Andrzeje 2021
Kabaret Elita / West Side Sinfonietta
28
listopada 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Czerwona
After Corelli
Wrocławska Orkiestra Barokowa
28
listopada 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty chóralne
Sala Główna
Od zmierzchu do brzasku
Chór Chłopięcy NFM
30
listopada 2021 | wtorek
godz. 19:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Maleńczuk + Rhytm Section – zmiana daty
Przeniesiony na 20.09.2021
02
grudnia 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Kameralna
Śmierć i dziewczyna
Ãtma Quartet
03
grudnia 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Młodzieńcze arcydzieło
Christian Vásquez / NFM Filharmonia Wrocławska
04
grudnia 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Mistyczna Anglia
J. Swensen / NFM Orkiestra Leopoldinum
05
grudnia 2021 | niedziela
godz. 18:00
Imprezy zewnętrzne
Sala Główna
Raz Dwa Trzy | 30 lat jak jeden koncert… – koncert jubileuszowy
 
10
grudnia 2021 | piątek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Ariadna na Naxos
Giancarlo Guerrero / NFM Filharmonia Wrocławska
11
grudnia 2021 | sobota
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Czerwona
Skrzypcowa dedykacja
K. Blacher / NFM Orkiestra Leopoldinum
12
grudnia 2021 | niedziela
godz. 19:00
Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
Sala Czerwona
POLMUZ
 
14
grudnia 2021 | wtorek
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
14
grudnia 2021 | wtorek
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
15
grudnia 2021 | środa
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
15
grudnia 2021 | środa
godz. 11:30
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
16
grudnia 2021 | czwartek
godz. 19:00
Koncerty kameralne
Sala Czerwona
Kuropaczewski / Dębicz
Materiał z płyty Adela
18
grudnia 2021 | sobota
godz. 20:00
Wielka Improwizacja i Muzyka Świata
Sala Czerwona
Atomic
 
19
grudnia 2021 | niedziela
godz. 10:00
Filharmonia Familijna
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
19
grudnia 2021 | niedziela
godz. 12:30
Filharmonia Familijna
Sala Główna
Kolędy po góralsku
Kapela Góralska Ciupaga
19
grudnia 2021 | niedziela
godz. 18:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Magnificat
Wrocławska Orkiestra Barokowa
28
grudnia 2021 | wtorek
godz. 19:00
Koncerty orkiestrowe
Sala Główna
Kolędy świata
West Side Sinfonietta
19
stycznia 2022 | środa
godz. 09:00
Filharmonia dla Młodych
Sala Główna
Piotruś i wilk
NFM Ensemble

Narodowe Forum Muzyki (NFM) – instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez:

Rozwój działalności artystycznej i edukacyjnej NFM poprzez zakup sprzętu i wyposażenia współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury, dla której Instytucją Pośredniczącą jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. DZIAŁANIE: 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura I Środowisko 2014-2020 | Więcej o projekcie